دام زنده شهرداری

دام زنده شهرداری

دام زنده شهرداری در واقع مکانی بهداشتی برای خرید و فروش انواع دام زنده محسوب می‌شوند که شما می‌توانید انواع دام زنده نژادهای مختلف را با وزن‌های متنوع برای کشتار روز را مشاهده و خریداری کنید. برای خرید و فروش در این مراکز هیچ منعی وجود ندارد و ورود و خروج برای همه افراد آزاد است.

بیشتر افراد برای خرید با نرخ روز به این مراکز مراجعه و دام زنده خود اعم از گوسفند زنده شهرداری، گوساله زنده تهران و بره زنده کرج را خریداری یا به فروش می‌رسانند، البته شما به جای مراجعه حضوری به این مراکز و صرف وقت و زمان زیاد می‌توانید از طریق مجموعه شیپ البرز که دارای مجوز رسمی از شهرداری است دام زنده خود را به صورت اینترنتی و صرفاً با یک تماس انجام و با حمل‌ونقل رایگان و خدمات قصابی رایگان در محل تحویل بگیرید. ما در این مقاله به دام زنده شهرداری خواهیم پرداخت. پس در ادامه مطلب با شیپ البرز همراه باشید.

خرید و فروش دام زنده شهرداری در تهران

یکی از مهمترین مواردی که این روزها افراد به دنبال آن هستند خرید و فروش دام زنده شهرداری در کلان‌شهر تهران و کرج است، اگر شما  نیز قصد خرید دام زنده شهرداری را دارید در ابتدا باید لیست مراکز خرید و فروش دام زنده شهرداری را پیدا و سپس به نزدیکترین میدان دام و کشتار مراجعه کنید.

توجه داشته باشید چون تنها در چند نقطه عرضه دام زنده بهداشتی توسط شهرداری انجام می‌شود شما می‌بایست علاوه بر طی مسافت طولانی زمان زیادی را نیز صرف کنید تا بتوانید گوسفند یا گوساله زنده شهرداری را خریداری کنید، البته به جای رفتن به مراکز خرید و فروش دام زنده شهرداری شما خیلی راحت می‌توانید با تماس با مراکز معتبر مجوز دار دام زنده خود را خریداری و در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کنید.

بیشتر افراد بر این باورند که بره زنده شهرداری کاملاً بهداشتی و سالم است که البته این کلام کاملاً درست است اما توجه داشته باشید که مراکز معتبری همچون شیپ البرز که دارای مجوز رسمی از شهرداری هستند نیز دام‌های زنده خود را با نرخ مصوب شهرداری و در محیطی کاملاً بهداشتی با تغذیه ارگانیک و به صورت مستقیم و بدون واسطه به فروش می‌رساند که شما با یک تماس می‌توانید علاوه بر خرید دام زنده ارگانیک و بهداشتی از خدمات متنوع آن نیز بهره ببرید.

خرید و فروش دام زنده شهرداری در تهران 
خرید و فروش دام زنده شهرداری در تهران

خرید دام زنده شهرداری در کرج

اگر ساکن کرج هستین و نیاز به گوسفند زنده با قیمت مصوب شهرداری را دارید ما در کرج میتوانیم نیاز روز شما را برطرف کنیم کافیست که با شماره های داخل سایت تماس گرفته و خرید خود را به صورت حضوری و غیر حضوری ثبت نمایید، در هر کجای کرج ساکن باشید ما دام مورد نظر شما را در محل شما با قصاب تحویل میدهیم.

فروش دام زنده در میادین شهرداری

میزان مصرف روزانه گوشت سفید و قرمز در جامعه بسیار زیاد است از همین رو مراکزی برای خرید و فروش انواع دام زنده ایجاد شده است تا مردم بتوانند در محیطی سالم و بهداشتی دام زنده خود اعم از گاو، گوسفند زنده شهرداری، گوساله زنده شهرداری، بره زنده شهرداری، مرغ و خروس، انواع پرندگان و …را خریداری و کشتار کنند.

توجه داشته باشید که شهرداری از جمله نهادهای نظارتی محسوب می‌شود که با تنظیم قیمت دام زنده اعم از گوساله زنده تهران، گوساله زنده اسلامشهر، گوسفند زنده کرج، بره زنده کرج و… نقش مهمی در خرید و فروش دام و اعلام نرخ دام براساس تورم را دارد. مراکز خرید و فروش دام زنده شهرداری با نام بازار دام کشتار روز نیز شناخته می‌شود که برخی از افراد از آن به عنوان کشتارگاه یاد می‌کنند. هر فردی می‌تواند دام خود را در این مراکز بفروشد یا خریداری کند، چرا که خرید و فروش در این مراکز دارای ضوابط خاصی نیست.

فروش دام زنده در میادین شهرداری
فروش دام زنده در میادین شهرداری

گوسفند زنده شهرداری

گوسفند زنده برای کشتار در مراسمات مختلف به خصوص قربانی برای امور خیریه، رفع حاجات، حاجی، عقیقه، عروسی بخشی از نیاز جامعه کلان‌شهر تهران و کرج را شامل می‌شود. گوسفند زنده شهرداری در وزن‌های مختلفی ارائه می‌شود که شما بسته به نیاز خود می‌توانید گوسفند زنده نژادهای مختلف را با وزن دلخواه انتخاب و سپس آن را به صورت شرعی و اسلامی ذبح کنید.

یکی از نکات مهم به هنگام خرید گوسفند زنده شهرداری قیمت و همچنین سالم بودن آن از نظر جسمی و تغذیه است که باید به آن توجه کنید که البته با خرید گوسفند زنده از مراکز معتبر مجوز دار همچون شیپ البرز می‌توانید با خیالی آسوده خرید مطمئنی را تجربه کنید.

گوسفند زنده شهرداری
گوسفند زنده شهرداری

بره زنده شهرداری

بیشتر افراد به دلیل گوشت لذیذی که بره دارد ترجیح می‌دهند برای مصرف روزانه خود و استفاده از کله‌پاچه بره زنده شهرداری ذبح کنند. بره به گوسفند زیر یک سال گفته می‌شود که بسته به جوان و سالم بودن گوشت لذیذ و خوشمزه‌ای دارد. وزن بره زنده براساس نوع پروار نمودن و نژاد آن متغیر و معمولاً بین 25 تا 45 کیلوگرم است که البته ممکن است گاهی کم و زیاد نیز شود.

بسته به نیاز بازار به بره زنده شهرداری در میادین منتخب شهرداری بره زنده و ارگانیک عرضه می‌شود که شما می‌توانید با مراجعه حضوری به این مراکز دام زنده خود را خریداری کنید، اگر فرصت و وقت رفتن به این مراکز برای خرید را ندارید اصلاً نگران نباشید، چرا که خیلی راحت با شماره‌گیری شماره 09145528606 می‌توانید بره زنده شهرداری را از طریق مجموعه شیپ البرز سفارش و با خدمات حمل‌ونقل و قصابی در محل تحویل بگیرید.

گوساله زنده شهرداری

گوساله زنده شهرداری بخش بزرگی از بازار گوشت قرمز ایران را تشکیل می‌دهد که خواص بسیاری برای سلامتی دارد و علاوه بر کاهش وزن به تقویت عضلات نیز کمک شایانی می‌کند. این نوع گوشت نسبت به سایر گوشت‌ها به خصوص گوشت گاوی چربی کمتری دارد و استفاده از آن در مراسمات مختلف و همچنین مصرف روزانه توصیه می‌شود.

امروزه خرید گوساله زنده شهرداری نسبت به خرید گوشت آن از قصابی‌ها و سایر مراکز عرضه گوشت بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه‌تر است، به همین دلیل بیشتر افراد ترجیح می‌دهند برای مصرف روزانه و مراسمات خود گوساله زنده خریداری و سپس آن را ذبح و از سالم و بهداشتی بودن آن اطمینان حاصل کنند.

مرغ و خروس محلی شهرداری

بیشتر افراد برای اطمینان از سالم بودن گوشت مصرفی از مرغ و خروس زنده برای کشتار و مصرف روزانه استفاده می‌کنند که البته برخی دیگر برای قربانی کردن از مرغ و خروس محلی استفاده می‌کنند. گوشت مرغ و خروس محلی بسیار لذیذ و خوشمزه است، چرا که این نوع مرغ و خروس‌ها از مواد غذایی طبیعی تغذیه می‌کند به همین دلیل گوشت سالم و بهداشتی دارند.

در مراکز خرید و فروش دام زنده شهرداری انواع مرغ و خروس نژادهای مختلف عرضه می‌شود که شما می‌توانید با مراجعه به این مراکز مرغ و خروس محلی خریداری کنید. البته با مراجعه و تماس با شیپ البرز نیز بدون مراجعه حضوری می‌توانید بدون واسطه و با قیمت مناسب تری مرغ و خروس محلی خریداری و در محل تحویل بگیرید.

خدمات خرید دام زنده شهرداری از شیپ البرز

مجموعه شیپ البرز با کادری مجرب و پر تلاش به دنبال رضایت حداکثری مشتریان عزیزی است که این مجموعه را برای خرید انواع دام زنده نژادهای مختلف انتخاب می‌کنند؛ در همین حال بسته به حسن نیت شما مجموعه ما خدمات مختلفی را به مشتریان عزیز ارائه می‌کند که از آن جمله می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • خدمات قصابی رایگان
 • خدمات حمل‌ونقل رایگان
 • ارسال دام زنده در سریع‌ترین زمان پس از ثبت سفارش
 • خرید دام زنده به صورت آنلاین و فقط با یک تماس
 • تمیز کردن گوشت
 • ارائه خدمات به صورت 24 ساعته
 • و …

مزایای خرید دام زنده شهرداری

شما می‌توانید دام زنده خود را از مراکز عمده دام زنده شهرداری تهیه کنید ولی توجه داشته باشید که خرید دام زنده از شیپ البرز مزایای زیادی به قرار زیر دارد:

 • قیمت به روز دام
 • گواهی دامپزشکی برای تک تک دام‌های زنده
 • مجوز رسمی فعالیت از شهرداری
 • نگهداری دام در محیطی کاملاً بهداشتی
 • تغذیه مناسب دام بدون افزودنی‌های غیرمجاز شیمیایی
 • ذبح اسلامی و شرعی دام
 • پرداخت هزینه دام در محل
 • و …

تفاوت خرید دام از میادین شهرداری و شیپ البرز

بیشتر افراد با این باورند که قیمت دام زنده در میادین منتخب شهرداری بسته به اینکه قیمت در این میادین از طریق شهرداری تعیین می‌شود ارزان تر از سایر مراکز سایت که دارای مجوز هستند و این در حالی است که قیمت انواع دام زنده در این مراکز بالاتر از مراکزی همچون شیپ البرز است. یکی از تفاوت‌های خرید دام زنده از شهرداری با سایر مراکز در این است که شما برای خرید دام زنده از شهرداری باید به صورت حضوری خرید خود را انجام دهید ولی در شیپ البرز شما بدون مراجعه حضوری و با یک تماس می‌توانید خرید خود را انجام و آن را در محل تحویل بگیرید.

بسته به اینکه ورود به مراکز دام زنده شهرداری برای عموم آزاد است شما نمی‌توانید از صحت سالم بودن دام اطمینان حاصل کنید و در صورت خرید و نارضایتی ممکن است در مراجعه بعدی شخصی را که دام زنده به شما فروخته است را پیدا نکنید و این که در حالی است که شیپ البرز سلامت دام را تضمین و به صورت 24 ساعته پاسخگوی شماست. در میادین دام زنده شهرداری انواع دام زنده در ساعت مشخصی ارائه می‌شوند ولی در شیپ البرز شما در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید از خدمات آن استفاده کنید.

با خرید دام از میادین شهرداری شما باید هزینه حمل‌ونقل و قصابی را نیز به دام اضافه کنید، ولی در مجموعه شیپ البرز این خدمات رایگان ارائه می‌شود. همان طور که مشاهده می‌کنید خرید دام زنده شهرداری از شیپ البرز بسیار باصرفه‌تر از خرید دام زنده از میادین مشخص‌شده شهرداری است.

قیمت دام زنده شهرداری

قیمت دام زنده شهرداری بسته به نژاد، جنس، وزن و دیگر عوامل متغیر است و نمی‌توان قیمت ثابتی را برای آن در نظر گرفت. البته ناگفته نماند که نرخ دام زنده توسط شهرداری مشخص می‌شود. قیمت دام براساس تغییرانی در بازار و همچنین نرخ تورم با نوساناتی همراه است.

در این مراکز عرضه دام زنده شهرداری انواع دام زنده سبک و سنگین برای معامله وجود دارد. برای خرید مطمئن قبل از مراجعه به این مراکز بهتر است قیمت دام زنده را از مراکز مختلف استعلام بگیرید تا خدایی ناکرده سرتان کلاه نرود، چرا که شاخص‌های مختلفی بر قیمت دام تأثیرگذار است.

سخن پایانی

امروزه بیشتر افراد برای اطمینان از سالم بودن گوشت مصرفی اعم از گوشت گوساله، گوشت گوسفند، گوشت بره و … ترجیح می‌دهند به جای خرید گوشت قصابی‌ها از دام زنده برای خرید استفاده و با کشتار و ذبح شرعی علاوه بر استفاده از گوشت سالم و بهداشتی از کله‌پاچه، سیرابی، جیگر و … آن نیز استفاده کنند. قیمت دام زنده بسیار مقرون به صرفه‌تر از خرید گوشت است. بنابراین اگر به دنبال خرید دام زنده هستید با مجموعه شیپ البرز به شماره 09145528606 تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت و در محل با خدمات رایگان تحویل بگیرید. در صورت داشتن هر گونه سؤال، نظر و انتقاد آن را در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)
اگر این مقاله برایتان مفید بود با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *