خدمات قصابی در محل

خدمات قصابی در محل

یکی از مهمترین خدمات خرید گوسفند زنده بهداشتی و سالم ذبح و کشتار آن توسط قصاب ماهر در محل است؛ چرا که بیشتر افرادی که اقدام به خرید گوسفند زنده می‌کنند، دغدغه پیدا کردن قصاب ماهر برای ذبح و تقسیم گوشت آن را دارند. به همین دلیل در مراسمات مختلف معمولاً افراد در میان اقوام و فامیل به دنبال قصابی هستند که بتواند حداقل دام زنده را برای آنها ذبح کند.

در همین حال بسته به نیاز مداوم ساکنان تهران و کرج به خرید گوسفند زنده و کشتار آن مجموعه شیپ البرز با یک دهه تجربه و با مجوز رسمی، خرید و فروش انواع دام زنده اعم از گوسفند، بوقلمون، گوساله، بره و بز را در کنار خدمات حمل‌ونقل و قصابی رایگان در محل به همشهریان ارائه می‌کند، تا همشهریان عزیز بدون دغدغه بتوانند گوسفند زنده را بدون پرداخت هزینه ذبح و از گوشت سالم و بهداشتی آن استفاده کنند. توجه داشته باشید که تجربه قصاب مانع آسیب به گوشت و بافت‌های آن می‌شود. ما در این مقاله از مجموعه مقالات خود به خدمات قصابی رایگان در محل خواهیم پرداخت. پس در ادامه مطلب با شیپ البرز همراه باشید.

 قصابی دام زنده در محل تهران و کرج

یکی از خدمات پر تقاضا پس از خرید گوسفند زنده مربوط به ذبح و کشتار آن است، چرا که هر کسی نمی‌تواند گوسفند یا گوساله زنده را به صورت شرعی ذبح کند، قصاب باید جرات لازم برای ذبح را داشته باشد تا بتواند با نگاه کردن به دام زنده آن را ذبح کند عملی که بیشتر افراد توان اجرایی نمودن آن را ندارند. علاوه بر دل و جرات ذبح شرعی و اسلامی گوسفند نیز موضوع مهمی است که قصاب باید نسبت به آن آگاهی داشته باشد؛ چرا که یک سهل‌انگاری ممکن است گوشت گوسفندی را حرام کند. به همین دلیل نیاز به قصاب ماهر و با تجربه و آگاه به شرعیات یک ضرورت برای ذبح و کشتار محسوب می‌شود.

مجموعه شیپ البرز در جهت رفاه حال همشهریان ساکن تهران و کرج خدمات قصابی در محل، قصابی در تهران، قصابی در کرج را در کنار قصابی رایگان در منزل به آن دسته از مشتریانی که این مجموعه را برای خرید دام زنده انتخاب می‌کنند ارائه می‌کند، به گونه‌ای که همشهریان ساکن در تهران و کرج تنها با یک شماره می‌توانند علاوه بر خرید دام زنده مراسمات مختلف از خدمات قصابی رایگان در منزل و حمل رایگان برخوردار شوند. هدف ما کسب رضایت حداکثری شما با ارائه خدمات مختلف و گوناگون است. برای خرید دام زنده و خدمات قصابی در محل با شماره 09145528606 تماس بگیرید.

 قصابی دام زنده در محل تهران و کرج
قصابی دام زنده در محل تهران و کرج

خدمات قصابی در محل برای قربانی تهران

ساکنان تهران و کرج به مانند سایر هموطنان برای ادای نظر، حاجی، عید قربان، مراسمات مذهبی، رفع بلا و … اقدام به خرید گوسفند زنده و قربانی کردن آن می‌کنند و گوشت آن را میان نیازمندان تقسیم می‌کنند. یکی از مشکلات موجود علاوه بر خرید گوسفند زنده پیدا کردن قصاب ماهر برای ذبح بهداشتی و شرعی دام زنده است که باعث می‌شود فرد به دنبال قصابی ماهر و با تجربه باشد.

برای پیدا کردن قصاب شما باید ساعت‌ها وقت بگذارید و  از قبل با قصاب هماهنگ کنید تا در زمان مشخص در محل برای قربانی کردن حاضر شود که این کار علاوه بر از دست دادن وقت خستگی را نصیب شما می‌کند، در همین حالی که شما به دنبال قصاب ماهر برای کشتار هستید، مجموعه شیپ البرز خدمات قصابی در کرج و قصابی در تهران در محل را برای همشهریانی که قصد قربانی کردن گوسفند زنده، گوساله زنده، بره زنده، بز زنده و … را دارند به صورت رایگان ارائه می‌کند تا شما بدون دغدغه تنها با یک تماس با شماره 09145528606 بتوانید علاوه بر خرید دام زنده از خدمات قصابی رایگان بهره ببرید بدون آنکه هزینه‌ای بایت قصابی در محل پرداخت کنید.

خدمات قصابی در محل برای قربانی تهران
خدمات قصابی در محل برای قربانی تهران

اعزام قصابی در محل برای مراسمات مختلف کرج

از آداب رسوم خاص ایرانیان این است که در مراسمات مختلف همچون عقیقه، عروسی، عاشورا، فاطمیه، نذر، حاجی، کربلا و … گوسفند زنده خریداری و آن را قربانی می‌کنند. یکی از پیش شرطهای ذبح دام زنده استفاده از قصاب ماهری است که بتواند دام را به طور شرعی و اسلامی ذبح و گوشت آن را تقسیم‌بندی و تمیز شده تحویل دهد.

عدم مهارت در ذبح گوسفند به بافت و گوشت گوسفند آسیب وارد می‌کند و در نتیجه گوشت گوسفندی آن کیفیت مد نظر را نخواهد داشت، به همین دلیل بیشتر افراد برای مراسمات خود از قصاب ماهر و مجرب استفاده می‌کنند و بسته به اینکه پیدا کردن قصاب ماهر کار آسانی نیست باید در شلوغی شهر به دنبال قصاب ماهر و مورد اعتماد باشند.

اگر مراسم خاصی پیش روی دارید و به دنبال ذبح گوسفند و گوساله هستید اصلاً نگران اعزام قصاب نباشید چرا که مجموعه شیپ البرز به همراه گوسفند زنده خدمات قصابی رایگان در منزل را نیز ارائه می‌کند تا شما بدون صرف هزینه اضافی بتوانید بدون دغدغه و نگرانی در زمان معین دام خود را ذبح و از گوشت آن استفاده کنید.

خدمات قصابی رایگان در محل برای مراسمات مذهبی

ایرانیان بسته به باور اعتقادی خود در مراسمات مذهبی همچون عاشورا، فاطمیه، عید قربان، بازگشت حاجی از مکه و زوار از کربلا و مشهد اقدام به قربانی کردن گوسفند و گوساله زنده می‌کنند و سپس گوشت آن را میان نیازمندان و فقرا تقسیم می‌کنند و از حسنه این کار در دنیا و آخرت بهره می‌برند.

برای ذبح و قربانی کردن گوسفند در مراسمات مذهبی شما باید از چند روز قبل به دنبال خرید گوسفند و هماهنگ کردن قصاب برای ساعت و زمان مشخص باشید تا بتوانید دام زنده خود را قربانی کنید، در همین حال مجموعه شیپ البرز با یک دهه تجربه این امکان را برای تمامی مناطق تهران و کرج فراهم آورده تا شما تنها با یک تماس بتوانید سفارش خرید گوسفند زنده را ثبت و در زمان تعیین شده به همراه خدمات حمل و قصابی رایگان در محل تحویل بگیرید. توجه داشته باشید که قصابان ماهر مجموعه پس از ذبح شرعی گوسفند گوشت آن را تقسیم‌بندی می‌کنند.

ذبح بهداشتی دام زنده

ذبح بهداشتی و شرعی دام زنده موضوع مهمی است که باید به هنگام ذبح به آن توجه داشت، در همین حال دانستن برخی نکات به هنگام خرید و ذبح دام به قرار زیر ضروری است:

  • برای خرید مطمئن و بهداشتی حتماً دام زنده اعم از گوسفند زنده، گوساله زنده، مرغ و خروس و … را از مراکز بهداشتی مجوز دار تهیه کنید، چرا که دام‌ها در مراکز معتبر و مجوز دار به طور مداوم مورد معاینه بهداشتی قرار می‌گیرند و برنامه واکسیناسیون آنها نیز به صورت منظم انجام می‌شود
  • دام‌های زنده در مراکز بهداشتی به خاطر استفاده از داروهای ضد انگل خطر ابتلاء به بیماری‌های دامی را کاهش می‌دهد
  • قبل از کشتار محل مورد ذبح را تمیز و عاری از هر گونه میکروب و آلودگی کنید و پس از کشتار نیز محیط را تمیز کنید، توجه داشته باشید که تمامی این مراحل اعم از تمیزی قبل و بعد از ذبح دام زنده توسط قصابی در محل انجام می‌شود
  • دام را حتماً در جایی ذبح کنید که به فاضلاب نزدیک باشد. برای شستشو بهتر است زمین کاشی یا سرامیک باشد تا آلودگی ناشی از ذبح و تجمع حشرات با شستشو از بین برود
  • ضد عفونی کردن تمامی وسایل مربوط به ذبح و کشتار فراموش نشود
  • برای رعایت بهداشت ذبح چند گوسفند را تنها با یک چاقو انجام ندهید و از چندین چاقو استفاده کنید
  • پس از کشتار تمامی پس مانده‌های دام زنده را جمع کنید تا ناقل عفونت و بیماری نشود
  • بیشتر افراد و کودکان به هنگام ذبح دام زنده اذیت می‌شوند پس به هنگام کشتار به این مورد نیز توجه داشته باشید

در پایان توجه داشته باشید که تمامی خدمات قاصبی اعم از کشتار، تقسیم گوشت، تمیزی محل و جمع کردن پسمانده‌های دام توسط قصابی در محل انجام می‌شود.

ذبح بهداشتی دام زنده
ذبح بهداشتی دام زنده

اعزام قصاب ماهر به محل

اگر به دنبال خرید گوسفند زنده برای مراسمات شادی و مذهبی خود هستید و قصد دارید پس از ذبح گوسفند گوشت آن را تقسیم و میان مستمندان پخش کنید بهترین کار این است که گوسفند زنده سالم و بهداشتی را از مرکز بهداشتی معتبر با وزن‌کشی دقیق با خدمات حمل و قصابی رایگان در منزل بدون مراجعه حضوری خریداری کنید.

توجه داشته باشید که تحویل گوسفند زنده در تمامی مناطق تهران و کرج در کنار قصابی در تهران و قصابی در کرج به همراه باسکول برای وزن‌کشی توسط شیپ البرز انجام می‌شود تا شما بتوانید خرید مطمئنی را تجربه کنید، پس از خرید گوسفند خدمات قصابی در محل به صورت رایگان توسط این مجموعه ارائه می‌شود تا شما بدون نگرانی از نحوه ذبح گوسفند فقط نظاره گر ذبح گوسفند باشید و گوشت خالص را به همراه جگر سفید و سیاه، کله‌پاچه و … به صورت تمیز شده تحویل بگیرید.

خدمات قصابی رایگان این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید دام زنده خود اعم از گوسفند و گوساله را ذبح شرعی کنید. شما در هر کجای کرج که ساکن باشید، بعد از خرید گوسفند زنده در ملارد، خرید گوسفند زنده در گوهردشت، خرید دام زنده شهریار و… میتوانید از خدمات حمل و نقل و قصابی رایگان بهرمند شوید.

سخن پایانی

مجموعه شیپ البرز با یک دهه تجربه علاوه بر فروش بهداشتی انواع دام زنده همچون گوسفند، بز، گوساله، بوقلمون، مرغ و خروس، پرنده و … خدمات حمل و قصابی رایگان را برای رفاه حال همشهریان ساکن در تهران و کرج فراهم نموده است تا افرادی که قصد ذبح گوسفند زنده را دارند بتوانند بدون دغدغه و نگرانی از خدمات این مجموعه استفاده کنند. در صورت داشتن هر گونه سؤال، نظر، مشاوره، کمک، انتقاد و … با شماره 09145528606 تماس بگیرید یا در بخش نظرات آن را با ما و دیگر دنبال کنندگان به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)
اگر این مقاله برایتان مفید بود با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *