گوسفند زنده در جهان شهر

گوسفند زنده در جهانشهر

ساکنان جهان شهر کرج و حومه به مانند سایر هموطنان برای مراسمات مختلف عروسی، نذر، بازگشت زوار از کربلا، مکه و مشهد، مراسم عقیقه و همچنین استفاده از گوشت گوسفندی سالم و بهداشتی اقدام به خرید گوسفند زنده می‌کنند و با ذبح آن گوشت آن را میان نیازمندان تقسیم یا برای مصرف شخصی آن را تقسیم‌بندی می‌کنند.

مجموعه گوسفند زنده شیپ البرز با ده‌ها مرکز فعال خرید و فروش دام زنده در مناطق مختلف تهران و کرج همچون گوسفند زنده مهرشهر، گوسفند زنده شهریار، گوسفند زنده گوهردشت و … در کنار گوسفند زنده در جهان شهر کرج نیاز همشهریان محترم برای خرید گوسفند زنده را برطرف نموده است، به گونه‌ای که زین پس ساکنان مناطق جهان شهر و محله‌های اطراف آن تنها با یک تماس با شماره 09145528606 می‌توانند گوسفند، گوساله، بره، بز، مرغ و خروس را بسته به نیاز و بودجه خود خریداری و با حمل و خدمات قصابی رایگان در محل تحویل بگیرند.

ما در این مقاله از مجموع مقالات خود به گوسفند زنده در جهان شهر کرج خواهیم پرداخت. پس در ادامه مطلب با شیپ البرز همراه باشید.

گوسفند زنده در جهان شهر کرج

گوسفند زنده در جهان شهر کرج را می‌توان بزرگترین مرکز خرید و فروش انواع دام زنده با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت دانست که با انجام خدمات فراوان شبانه‌روزی همچون حمل و قصابی رایگان در محل به تمامی مناطق تهران و کرج به خصوص گوسفند زنده جهان شهر توانسته رضایت همشهریان محترم این مناطق را به هنگام خرید گوسفند زنده در کرج کسب کند و به یک مرکز معتبر و بهداشتی عرضه دام زنده تبدیل شود.

این مرکز با سالم نگه‌داشتن دام در محیطی کاملاً بهداشتی و تغذیه ارگانیک دام از علوفه تازه و برنامه واکسیناسیون منظم سلامت شهروندان را به هنگام مصرف گوشت قرمز تأمین می‌کند. توجه داشته که گوشت ناسالم دارای انگل و باکتری است و باعث ایجاد بیماری انگلی در انسان می‌شود، به همین دلیل توصیه می‌شود از مراکز معتبر مجوز دار دام خود را تهیه کنید. استفاده از گوشت گوسفندی برای انسان بسیار مفید است، چرا که سرشار از مواد مغذی و پروتئینی است. برای آگاهی از قیمت گوسفند زنده با ما تماس بگیرید.

بهترین زمان خرید گوسفند زنده در جهانشهر کرج

زمان خرید گوسفند زنده موضوع بسیار مهمی است که کمتر کسی به هنگام خرید دام زنده به آن توجه می‌کند، اگر شما قصد خرید گوسفند زنده را دارید توجه داشته باشید که بهترین زمان خرید دام زنده به هنگام صبح است چرا که در این زمان شکم گوسفند خالی است و وزن‌کشی آن دقیق انجام می‌شود.

بیشتر افراد تجربه و اطلاعات کافی برای خرید گوسفند زنده را ندارند به همین دلیل در دام سودجویان گرفتار می‌شوند؛ برای این منظور بهتر است با تماس با مجموعه گوسفند زنده جهان شهر خرید با صرفه‌ای را تجربه کنید.

بهترین زمان خرید گوسفند زنده در جهانشهر کرج
بهترین زمان خرید گوسفند زنده در جهانشهر کرج

خدمات قصابی رایگان گوسفند زنده جهان شهر

پس از خرید گوسفند زنده مهمترین دغدغه خریدار نحوه ذبح گوسفند است که البته در این زمینه اگر دام خود را از شیپ البرز خریداری کرده باشید جای هیچ‌گونه نگرانی بابت ذبح دام نیست. چرا که این مرکز با تحویل رایگان گوسفند زنده در محل در صورت درخواست خریدار به هنگام ثبت سفارش قصاب ماهر را نیز به محل اعزام و خدمات قصابی رایگان در محل را ارائه می‌کند.

قصاب وظیفه دارد تا علاوه بر ذبح شرعی و اسلامی گوسفند گوشت آن را خرد و سیرابی جگر و کله‌پاچه آن را تمیز و به صورت پاک شده به شما تحویل دهد و در نهایت تمامی پسمانده‌های گوسفند را جمع و محیط را تمیز کند. توجه داشته باشید که تمامی هزینه‌های مربوط به ارسال دام زنده، خرد کردن گوشت، کله‌پاچه و … به صورت رایگان توسط این مرکز ارائه می‌شود. پس با اطمینان خاطر خرید خود را انجام دهید. به این نکته نیز توجه کنید که قیمت گوسفند زنده در کرج بسیار مقرون به صرفه‌تر از سایر مناطق است.

مهمترین نکات به هنگام خرید گوسفند زنده در جهانشهر کرج

در خرید گوسفند زنده دانستن برخی نکات مهم به شما کمک می‌کند تا بتوانید خرید مطمئنی را انجام دهید. مهمترین نکته در خرید گوسفند زنده جهان شهر علاوه بر تجربه این است که خرید خود را مراکز معتبر و بهداشتی که مجوز رسمی فعالیت دارند خریداری کنید و به این نکته توجه داشته باشید که در این مراکز دام‌ها به صورت مداوم مورد معاینه پزشکی قرار می‌گیرند و برنامه واکسیناسیون آنها به صورت منظم انجام می‌شود. دومین نکته به هنگام خرید گوسفند زنده در جهان شهر کرج توجه به ظاهر آن است و سومین نکته توجه به جنسیت دام یعنی نر و ماده بودن آن است. از مشخصه‌های گوسفند سالم به هنگام خرید می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • گوسفند سالم مدام در حال نشخوار است
 • دارای هوشیاری کامل است و به کوچکترین صدا واکنش نشان می‌دهد
 • گوسفند سالم از گله عقب نمی‌ماند
 • ترشحی از گوش و بینی ندارد
 • وزن مناسبی دارد
 • پشم‌های آن به راحتی کنده نمی‌شود
 • دارای چشم‌های براق و درخشانی است
 • دمای بدن گوسفند زنده سالم بین 38 تا 5/39 درجه سانتی گراد است
 • مدفوع نرمالی دارد و دارای نرمی و سفتی بیش از حدی نیست
 • و …

چرا خرید گوسفند زنده از شیپ البرز

شاید شما با خودتان فکر کنید، چرا میان این همه مرکز خرید و فروش دام زنده می‌بایست مجموعه شیپ البرز را برای خرید انتخاب نمود؟

در پاسخ به این سؤال و سؤالات مشابه از این دست باید گفت:  مرکز خرید و فروش دام زنده شیپ البرز خدمات مختلفی را به مشتریان خود ارائه می‌کند که شما با اطمینان خاطر از سالم بودن دام و انصاف در تعیین قیمت روز کمتر از بازار و همچنین تجارب آن در نگه‌داری از دام و داشتن مجوز رسمی می‌توانید خرید مطمئن و  به صرفه‌ای را داشته باشید. از مجموع خدمات شیپ البرز چه آن را متمایز از سایر مراکز عرضه دام زنده نموده است می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • نگه‌داری دام در محیطی کاملاً بهداشتی و سالم
 • تغذیه ارگانیک دام
 • عدم استفاده از مواد شیمیایی و آب و نمک برای افزایش وزن دام
 • تلاش شبانه‌روزی در جهت رفاه حال همشهریان محترم
 • ارائه خدمات قصابی رایگان در محل به همراه ذبح، تقسیم گوشت، تمیز کردن سیرابی و کله‌پاچه
 • حمل رایگان دام و تحویل در محل
 • وزن‌کشی دقیق
 • فروش انواع دام نژادهای مختلف
 • فروش انواع بره، بز، گوسفند، گوساله، بوقلمون، مرغ و خروس
 • و …

خرید گوسفند زنده در جهانشهر کرج به صورت مستقیم

موضوع مهم به هنگام خرید گوسفند زنده این است که همه افراد اطلاعات و تجربه کافی درباره خرید دام زنده را ندارند که همین عامل به خودی خود باعث می‌شود تا فرد نتواند انتخاب درستی داشته باشد، عدم داشتن اطلاعات کافی از قیمت گوسفند زنده در کرج و سلامت دام زنده باعث می‌شود تا فرد خریدار قربانی افراد سودجویی شود که در پی سودجویی با تبلیغ گوسفند زنده را سالم جلو می‌دهند و با قیمت بالایی آن را به فروش می‌رسانند.

خرید گوسفند زنده در جهانشهر کرج به صورت مستقیم
خرید گوسفند زنده در جهانشهر کرج به صورت مستقیم

این افراد با شگرد خاصی قبل از وزش کشی به گوسفند آب و نمک می‌دهند و از این طریق وزن گوسفند را بیشتر می‌کنند. توجه داشته باشید که بیشتر افراد ناشناسی که به عنوان دلال به کار خرید و فروش دام مشغول‌اند دام را از مناطق مختلف با جایگاه غیرقابل اطمینان خریداری و به فروش می‌رسانند و به دلیل عدم نگهداری بهداشتی موجب انتقال بیماری به انسان می‌شوند؛

در همین حال مجموعه شیپ البرز انواع دام زنده همچون گوسفند زنده، گوساله زنده، بره زنده و … را به صورت مستقیم و بدون واسطه با نازلترین قیمت به دست مشتری می‌رساند و با ارائه خدمات متنوع رضایت مشتری را به دست می‌آورد. برای آگاهی از قیمت گوسفند زنده در کرج با شماره 09145528606 تماس بگیرید.

قیمت گوسفند زنده در جهان شهر کرج

قیمت گوسفند زنده روزانه براساس میزان عرضه و تقاضا، تورم و … مشخص می‌شود به همین دلیل قیمت ثابتی ندارد، البته قیمت انواع دام زنده توسط اتحادیه مشخص می‌شود، بسته به تورم و همچنین نوسانات بازار ارز و … نمی‌توان قیمت ثابتی را برای هر کیلو گوسفند زنده در نظر گرفت؛ علاوه بر این قیمت گوسفند زنده براساس متغیرهای مختلفی همچون نژاد گوسفند، تعداد، وزن و … متغیر است، بنابراین برای آگاهی از آخرین قیمت گوسفند زنده در کرج کافی است با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

نحوه ثبت سفارش گوسفند زنده جهان شهر

مجموعه شیپ البرز با ایده خلاقانه بسته به پیشرفت تکنولوژی فروش آنلاین و تلفنی خرید گوسفند زنده، خرید گوساله زنده، خرید خروس زنده و … را در کنار خرید حضوری راه‌اندازی نموده است تا شما به راحتی بتوانید بدون گشت و گذار در شلوغی شهر خرید خود را انجام دهید.

در روش آنلاین خرید گوسفند زنده شما با مراجعه به وب‌سایت شیپ البرز به آدرس www.sheepalborz.ir  می‌توانید در بخش ثبت سفارش درخواست خود را برای خرید گوسفند زنده ثبت و یا با شماره‌گیری شماره 09145528606 سفارش خود را ثبت کنید. توجه داشته باشید که چه در تماس تلفنی و چه آنلاین شما باید آدرس محل دریافت دام را اعلام کنید و همچنین تعداد، نوع دام و وزن تقریبی را نیز به هنگام ثبت سفارش اعلام نمایید تا همکاران ما در سریع‌ترین زمان ممکن دام شما را آماده و با حمل رایگان در محل به شما تحویل دهند.

نحوه ثبت سفارش گوسفند زنده جهان شهر
نحوه ثبت سفارش گوسفند زنده جهان شهر

سخن پایانی

در حال حاضر خرید گوسفند زنده در شهر تهران و کرج برای استفاده از گوشت گوسفندی سالم و تازه در حال افزایش است، چرا که هم به صرفه و هم بهداشتی تر است. در همین حال ساکنان جهان شهر کرج برای مراسمات مختلف خود اعم از عقیقه، عروسی، حاجی، کربلا و … نیاز به خرید گوسفند زنده دارند.

مجموعه شیپ البرز بسته به نیاز ساکنان این مناطق و دیگر مناطق تهران با افزایش مراکز خدمات‌دهی، خرید و فروش انواع دام زنده را به صورت مستقیم و بدون واسطه با خدمات حمل‌ونقل و قصابی رایگان در محل ارائه می‌کند تا همشهریان ساکن در این مناطق به راحتی تنها با یک تماس بتوانند از مزایای خرید گوسفند زنده شیپ البرز برخوردار شوند.

در صورت داشتن هر گونه سؤال، نظر و انتقاد خرسند می‌شویم آن را با ما در میان بگذارید و یا در بخش نظرات با ما و دیگر دنبال کنندگان به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)
اگر این مقاله برایتان مفید بود با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *