گوسفند زنده در شهریار

گوسفند زنده در شهریار

گوسفند زنده در شهریار یکی از مراکز دامداری شیپ البرز می باشد، این مرکز فروش معتبر دام زنده در شهریار دارای مجوز رسمی با محیطی کاملا تمیز و بهداشتی با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی ارائه به فروش دام زنده در شهریار کرده است. گوسفند زنده در شهریار همراه با قصاب ماهر صورت میگیرد که تمام کارهای ذبح و قصابی مانند خرد کردن ،تمیز کردن کله و سیرابی به صورت رایگان در محل شما در شهریاری انجام می گیرد.

ارسال دام زنده در شهریار به صورت 24 ساعته در تمام طول هفته انجام میگیرد، جهت سفارش و هماهنگی با شماره 09145528606 با ما در تماس باشید، تمامی خدمات ما همراه با تخفیف ویژه می باشد.

فروش گوسفند زنده در شهریار

تمام گوسفندانی که ما اقدام به فروش آنها می کنیم تغذیه ای کامل از علوفه های ارگانیک و بدون آنتی بیوتیک دارند و گلچینی از گله های خوب شمال غرب و دشت مغان هستند. پس از لحاظ سالم بودن دام زنده خیالتان آسوده باشد. تمامی دام های زنده ما در محل کاملا بهداشتی نگهداری می شوند.

دام های ما تماما دارای پلاک بهداشت و زیر نظر دامپزشکی می باشند، شما می توانید خرید خود را هم به صورت حضوری و یا با دادن مشخصات دام خود به صورت غیر حضوری خریداری نمایید، پرداختی شما در محل و هنگام تحویل دادم زنده انجام می شود، جهت خرید دام زنده با ما در تماس باشید.

فروش گوسفند زنده در شهریار
فروش گوسفند زنده در شهریار

دام زنده در شهریار

فقط کافی است تا یک بار خدمات دام زنده دامداران شیپ البرز را تجربه کنید تا مشتری همیشگی ما شوید. اگر قبلا سابقه خرید دام زنده از دامداری های دیگر را داشته باشید و با یک بار خرید از ما می توانید تفاوت طرح کیفی بالای دام زنده این مجموعه را چه از لحاظ خدمات، میزان گوشت دهی و مناسب بودن قیمت دام زنده نسبت به این مکان ها کاملا حس کنید.

تمام تلاش ما در دامداری شیپ البرز راضی نگه داشتن مشتریان می باشد، و ما این کار را با خدمات بالا و تخفیفات و میزان کیفیت دام به شما عرضه می کنیم.

دام زنده ما در شهریار چه ویژگی دارند

متاسفانه افرادی فرصت طلب در این حوزه وجود دارند که با سودجویی هر چه تمام تر و با خوراندن آب نمک به دام زنده، می خواهند وزن دام را بیشتر از حالت عادی جلوه دهند . مصرف بیش از اندازه آب نمک برای این حیوان سبب ایجاد بیماری خواهد شد . ما به هیچ وجه از این شیوه ناپسند برای تغذیه گوسفنده زنده خود استفاده نخواهیم کرد.

خدمات فروش دام زنده در شهریار 

 • فروش انواع نژاد گوسفند زنده و دام زیر یکسال برای همشهریان در شهریار
 • بهترین و با کیفیت ترین گوشت قرمز و جیگر
 • ارسال گوسفند زنده در شهریار درب منزل با قصاب به صورت رایگان در ساعات مختلف جهت قربانی
 • خرد کردن، تمیز کردن کله و سیرابی و انجام کلیه ی امور قصابی ب صورت رایگان در محل
خدمات فروش دام زنده در شهریار 
خدمات فروش دام زنده در شهریار

نحوه پراخت هزینه دام زنده خریداری شده

تمامی هزینه ها اعم از فرستادن درب منزل یا محل مورد نظر شما و ذبح گوسفنده زنده توسط قصاب مجرب در محل به صورت رایگان می باشد و هیچ گونه هزینه بابت این خدمات برای شما وجود ندارد . شما تنها مبلغی که می پردازید مربوط به خود دام زنده می باشد. در ضمن لازم نیست شما هیچ گونه پرداختی تا قبل از رویت دام زندم داشته باشید.

خرید و سفارش دام زنده در شهریار

امروزه یکی از اساسی ترین نیاز های جامعه استفاده از گوشت قرمز می باشد، افراد زیادی هستند که برای خرید دام زنده به قصابی ها و یا فروشگاه ها مراجعه می کنند، و از گوشت های بسته بندی شده و فریز شده استفاده میکنند، پیشنهاد ما به شما خرید دام زنده می باشد چون هم از لحاظ قیمتی به صرفه تر است و شما می توانید از تمامی اجزای بدن گوسفند بهره ببرید.

نکته مهمتر اینکه عمل ذبح گوسفند زنده با حضور خودتان انجام می شود و از لحاظ شرعی می توانید با خیال راحت گوشت قرمز را مصرف نمایید، در این بخش برای برطرف کردن تمام ابهامات شما در زمینه خرید دام زنده سعی کردین به یک سری از سوالات پر تکرار شما در این بخش پاسخ دهیم با همراه باشید.

خرید و سفارش دام زنده در شهریار
خرید و سفارش دام زنده در شهریار

 ارسال و ذبح دام زنده در شهریار هزینه دارد؟

در پاسخ به این سوال باید بگویم که خیر ما تمام خدمات خود را به صورت رایگان به مشتری عرضه می کنیم و تنها هزینه ای که از شما دریافت می شود هزینه خرید دام زنده می باشد که بر اساس وزن گوسفند محاسبه می شود.

بهترین زمان برای سفارش گوسفند زنده چه موقع است؟

اگر قصد خرید گوسفند زنده در شهریار را دارید ما به شما می گوییم چه زمانی برای خرید دام اقدام نمایید، اوایل صبح و اواخر روز زمان مناسبی برای سفارش و خرید دام زنده می باشد به این دلیل که در این مواقع شکم دام زنده تقریبا خالی می باشد و از لحاظ هزینه ای به سود شما است.

دلیل گرانی دام زنده در شهریار در یکسال اخیر چیست؟

به طور کلی به دلیل افزایش هزینه های تولید در دامپروری ها، این قشر زحمت کش محبور به افزایش نرخ دام های خود می باشند. البته در این بین هستند دلالانی که گاهی اوقات مانع کاهش قیمت دام زنده در طول سال می شوند.

وزن قابل سفارش گوسفند زنده در شهریار

برای سفارش شما می توانید از گوسفندانی با وزنی حدود ۲۵ کیلوگرم تا حداکثر ۸۰ کیلوگرم، انتخاب و خریداری نمایید، همانطور که شاید اطلاع داشته باشید، تعیین وزن دقیق انتخابی شما برای گوسفند همیشه میسر نیست اما ما سعی می کنیم در صورت عدم امکان گوسفندی که بیشترین نزدیکی از لحاظ وزنی را به انتخاب شما داشته باشد، ارسال کنیم و تفاوت وزنی حداکثر تا ۵ کیلوگرم خواهد بود .

چه نوع گوسفندی را خریداری بکنیم؟

همیشه به دنبال خرید گوسفندانی باشید که چاق باشند و همچنین مهره کمر دام در هنگام لمس نمودن قابل حس نباشد، این گوسفندان به صورت معمول کیفیت گوشت دهی بهتری نسبت به سایر گوسفندان دارند. برخی افراد گمان می کنند تنها قیمت دام زنده عامل تعیین کننده خرید خوب می باشد، در صورتی که نژاد گوسفند خریداری شده و تغذیه دام و حتی وزن کشی آن تاثیر به سزایی خواهد داشت.

اگر می خواهید که در میان تلاطم نرخ و قیمت دام زنده، کم ترین هدر رفت هزینه و انرژی را داشته باشید به شما خرید دام زنده از طریق این سایت را www.sheepalborz.ir پیشنهاد میدهیم .

میزان گوشت دهی گوسفنده زنده با کیفیت چقدر است؟

به طور میانگین راندمان لاشه گوسفندان باکیفیت حدود 60 درصد می باشد. به این صورت که پس از کشتار، تقریبا نصف وزن گوسفند زنده باید به گوشت تبدیل شود. متاسفانه برخی سودجویان با کم فروشی و تقلب در وزن دام یا با فروش گوسفند بیمار، سعی در فریب شما مشتریان گرامی دارند. اکیدا توصیه می کنیم که هیچ موقع کیفیت را فدای قیمت های وسوسه کننده نکنید چون کیفیت ارزان نیست.

بهترین نژاد گوسفندی در شهریار

اگر حتی یکبار تصمیم به خرید دام زنده گرفته باشید این جمله را که حتما دام زنده ای که میخواهی بخری از نژاد فلان گوسفند باشد را شنیده اید. واقعیت این است که تقریبا تمامی نژادهای گوسفندان ایرانی از کیفیت مطلوب از لحاظ گوشت دهی برخوردار هستند که از این جنبه نیز با نژاد گوسفندان سایر کشورها قابلیت رقابت نیز دارند.

همکاران ما همیشه سعی می کنند تنوع نژادی را در دامداری نگه داشته تا بنا به درخواست مشتریان خود دام را برایشان طبق نژاد ارسال نمایند، در دامداری شیپ البرز نژادهای گوناگونی نظیر مغان ، افشاری ، بجنورد ، کردستان و … یافت می شود که شما می توانید از بین آنها نژاد مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

خرید دام زنده با تخفیف ویژه نو عروسان در منطقه شهریار

مرکز عرضه دامداران شیپ البرز برای نو عروسان در منطقه شهریار در نظر دارد تخفیف ویژه ای جهت خرید دام در شب عروسی شما عزیزان تقدیم کند، و علاوه بر این تخفیف هزینه ارسال و ذبح دام در محل شما به صورت کاملا رایگان در نظر گرفته شده است.

ارسال گوسفند زنده در شهریار برای انواع مراسمات 

اگر مراسمی پیش رو دارید از جمله تولد نوزاد، عروسی، کربلایی و حاجی …  می توانید با خیال راحت دام زنده در شهریار را به ما بسپارید، ما علاوه بر تخفیفات نسبت به مراسمات شما در اسرع وقت دام زنده را به محل شما با قصاب ارسال میکنیم و تمامی هزینه های حمل و نقل و ذبح گوسفند زنده بر عهده ما خواهد بود.

و به دغدغه و نگرانی خود از جانب تهیه دام سالم یکبار برای همیشه پایان دهید، تمامی دام های ما زیر نظر بهداشت و قیمت های مصوب اداره اصناف می باشد و بدون گران فروشی دام را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم، جهت خرید دام زنده در منطقه شهریار میتوانید با شماره 09145528606 در تماس باشید و دام مورد نظر خود را خریداری نمایید.

منصفانه ترین و ارزان ترین نرخ و قیمت گوسفند زنده در شهریار

بی شک خرید دام زنده با کیفیت و سالم قیمت ارزانی ندارد، اما این وسط حضور دلالان گوسفند باعث نوسانات قیمتی خرید دام زنده در بازار می شود، دامداری شیپ البرز در کرج تمامی مکانیزم پرورش دام زنده تا فروش را خود بدون واسطه انجام میدهد از این رو قیمت مصوبه و فروش گوسفند زنده نسبت به سایر دامداری ها به صرفه تر و ارزان تر می باشد. حذف واسطه و دلال یکی از اصلی ترین قیمت دام زنده در این منطقه می باشد.

حدود قیمت یک گوسفند معمولی در شهریار چقدر می شود ؟

قیمت دام زنده با توجه به وزن آن متفاوت است اما میانگین وزن یک راس گوسفند حدود 42 کیلوگرم می باشد که به در قیمت واحد روزانه ضرب می شود. شما می توانید وزن دلخواه خود را به ما بگویید تا ما قیمت تمام شده را به شما ابلاغ کنیم.

سوالات متداول

قیمت گوسفند زنده امروز در شهریار چقدره؟

به دلیل نوسانات بازار گوسفند زنده امکان درج قیمت ثابت دام زنده وجود ندارد، اما شما برای استعلام قیمت دام زنده می توانید با شماره 09145528606 در تماس باشید ما به صورت 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم.

نحوه خرید گوسفنده زنده در شهریار ؟

جهت دریافت آدرس یا خرید غیر حضوری شما می توانید در هر حالت با شماره 09145528606 تماس گرفته و نحوه خرید دام زنده را از کارشناسان ما بپرسید.

4/5 - (2 امتیاز)
اگر این مقاله برایتان مفید بود با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

13 دیدگاه دربارهٔ «گوسفند زنده در شهریار»

 1. گوسفند نر قیمتش چقدره ؟ هزینه ذبح و حمل ونقل واقعا رایگانه یا بعد ذبح گوسفند پولش رو میگیرید؟

  1. هزینه ذبح و حمل و نقل رایگان هستش اما در مورد قیمت ها با شماره های داخل سایت تماس بگیرید و از قیمت روز با خبر شوید

 2. سلام وقت بخیر ما نمیتونیم حضوری بیایم آیا شما برامون ارسال می کنید و ما منطقه شهریار می شینیم پیش خود ما وزن کشی و ذبح انجام میشه؟

  1. سلام وقت بخیر دوست عزیز ما میتوانیم فیلم یا عکس از دام های موجود را برای شما بفرستیمو شما بعد از انتخاب دام مورد نظر خود آن را درب منزل با قصاب و باسکول دریافت کنید که بعد از وزن کشی عمل ذبح و عقیقه گوسفند انجام میگیرد.
   با تشکر

 3. ما بخوایم گوسفند بخریم گفتین درب منزل تحویل میدید آیا باسکولم با قصاب میفرستید؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *