گوسفند زنده در عظیمیه کرج

گوسفند زنده در عظیمیه کرج

گوسفند زنده در عظیمه کرج یکی دیگر از خدمات ما در این منطقه می باشد، اگر در شهر تهران و کرج سکونت دارید و به دنبال خرید گوسفند زنده برای قربانی هستید، برای ما فرقی نمی‌کند که در نیاوران، عظیمیه کرج، جماران، فرشته، قیطریه، مهرشهر، مهر ویلا و … ساکن باشید، کافی است گوشی تلفن همراه خود را بردارید و با شماره 09145528606 تماس بگیرید.

سفارش خود اعم از گوسفند زنده کرج، گوسفند زنده جردن، گوسفند زنده عظیمیه کرج، گوسفند زنده الهیه و … را ثبت و آن در محل به همراه حمل و قصابی رایگان تحویل بگیرید و با دل خوش گوسفند زنده را بدون دغدغه و نگرانی از سالم و بهداشتی بودن دام و نحوه ذبح شرعی قربانی و گوشت آن را میان نیازمندان تقسیم یا برای مصرف روزانه خود دسته‌بندی کنید. ما در این مقاله از سری مقالات خود به گوسفند زنده در عظیمیه کرج خواهیم پرداخت. پس در ادامه مطلب با شیپ البرز همراه باشید.

گوسفند زنده در عظیمیه

عظیمیه یکی از مناطق کرج محسوب می‌شود که ساکنان خون گرم و مهمان‌نواز آن به جای خرید گوشت مانده قصابی‌ها ترجیح می‌دهند، گوسفند زنده عظیمیه را خریداری و با اطمینان از سالم بودن دام آن را ذبح شرعی کنند و از گوشت آن برای مصرف روزانه یا موارد دیگر استفاده کنند. علاوه بر عظیمه ما خدمات ما شامل گوسفند زنده در ملارد، گوسفند زنده در گوهردشت و …. نیز می باشد

در همین حال بسته به نیاز ساکنان این مناطق همچون دیگر مناطق تهران و کرج که از گوشت تازه برای مصرف روزانه خود استفاده می‌کنند، مجموعه گوسفند زنده شیپ البرز با کادری مجرب و با مجوز رسمی از شهرداری و ارگان های زیر ربط با یک دهه تجربه در زمینه خرید و فروش دام زنده فعالیت خود را در عظیمیه آغاز نموده است.

این مرکز طی سالهای فعالیت خود براساس اصل مشتری مداری و انصاف در تعیین قیمت و ارائه خدماتی همچون ارسال دام زنده با ماشین بهداشتی حمل دام زنده و قصابی در محل به صورت رایگان برای ذبح شرعی و تقسیم‌بندی گوشت توانسته رضایت خاطر همشهریان عزیزی که این مجموعه را برای خرید گوسفند زنده عظیمیه انتخاب می‌کنند را کسب کند. بسته به تورم موجود برای آگاهی از قیمت گوسفند زنده در عظیمیه با ما تماس بگیرید، ما مفتخریم که خدمتگذار شما هستیم.

مشخصات گوسفند زنده در عظیمیه

بیشتر افرادی که به دنبال خرید گوسفند زنده برای استفاده از گوشت تازه یا قربانی کردن آن هستند، اطلاعات کافی درباره سلامت دام ندارند، به همین دلیل در دام سودجویان گرفتار و علاوه بر ضرر اقتصادی دام بیمار نصیب آنها می‌شود که برخی از این بیماری‌ها به دلیل اشتراک میان دام و انسان به آدمی منتقل و فرد را درگیر می‌کند، به همین دلیل توصیه همیشگی ما به شما این است که حتماً دام زنده را از مراکز بهداشتی مجوز دار تهیه کنید.

چرا که در این مراکز سلامت انواع دام زنده به طور مکرر مورد بررسی قرار می‌گیرد و همچنین برنامه واکسیناسیون آنها به طور مداوم و منظم انجام می‌شود و از همه مهم تر در محیطی بهداشتی با تغذیه ارگانیک دام نگهداری می‌شود، چرا که در صورت عدم رعایت اصول بهداشتی مجموعه توسط مأموران و بازرسین بهداشت پلمپ می‌شود.

مجموعه شیپ البرز که در زمینه خرید و فروش دام زنده فعالیت می‌کند با مجوز رسمی از شهرداری انواع دام زنده نژادهای مختلف را در محیطی بهداشتی نگهداری و با تغذیه ارگانیک بدون استفاده از مواد شیمیایی دام ارگانیک سالم و بهداشتی را به ساکنان عظیمیه ارائه می‌کند.

اگر شما تجربه کافی برای خرید گوسفند زنده در عظیمیه را ندارید با مرکز گوسفند زنده در عظیمیه تماس بگیرید و خرید مطمئنی را تجربه کنید. اگر قصد خرید گوسفند زنده را دارید توجه داشته باشید که از لحاظ ظاهری نیز تا حدودی می‌توان از سلامت گوسفند زنده اطمینان خاطر پیدا کرد، از مشخصات ظاهری گوسفند زنده سالم می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • گوسفند زنده در عظیمیه چشمان درخشان و براقی دارد
 • گوسفند سالم معمولاً همیشه در حال نشخوار است
 • دارای پشم‌های سفتی است به گونه‌ای که پشم‌های آن نمی‌ریزد
 • دارای مدفوع نرمالی است نه زیاد سفت و نه زیاد نرم
 • گوش و بینی سالمی دارد و چیزی از آن ترشح نمی‌کند
 • دارای وزن مناسبی و زیاد لاغر نیست
 • دمای بدن گوسفند سالم زنده بین 38 تا 5/39 درجه سانتی گراد است
 • و …
مشخصات گوسفند زنده در عظیمیه
مشخصات گوسفند زنده در عظیمیه

ویژگی‌های گوسفند زنده عظیمیه

مراکز خرید و فروش دام زیادی در همین شهر تهران و کرج فعالیت می‌کنند که بیشتر آنها دارای مجوز رسمی هستند، ولی آنچه برای ما روشن است این است که گوسفند زنده عظیمیه بهترین خدمات و ویژگی‌ها را به هنگام خرید دام زنده با نازلترین قیمت به شما ارائه می‌کند که از مهمترین این خدمات و ویژگی‌های می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. استفاده از علوفه تازه و ارگانیک برای تغذیه دام
 2. وزن‌کشی دقیق دام با قیمت‌گذاری منصفانه( در صورت نیاز به هنگام حمل دام باسکول نیز برای وزن‌کشی و اطمینان خاطر با دام ارسال می‌شود)
 3. ضمانت خرید گوسفند زنده در عظیمیه با کیفیت گوشت بهتر
 4. تضمین بالاترین بازدهی گوشت خالص پس از کشتار
 5. ذبح شرعی و اسلامی گوسفند زنده
 6. نظافت و تمیزی پسماندهای گوسفند پس از ذبح
 7. اعزام قصاب رایگان به محل برای ذبح و کشتار
 8. ارسال دام زنده به محل با خدمات حمل رایگان
 9. خرید آنلاین و تلفنی دام بدون حضور در محل و تحویل درب منزل
 • رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی به هنگام ذبح دام
 • خرد کردن گوشت و تقسیم‌بندی آن برای نیازمندان و مصرف روزانه
 • و …

خرید گوسفند زنده در عظیمیه کرج برای جشن عروسی

یکی از جشن‌های به یاد ماندنی در خاطر تمام زوج‌های جوان جشن عروسی است، به همین دلیل در این روز خانواده‌ها سنگ تمام می‌گذارند و همه چیز را از قبل مهیا می‌کنند تا مشکلی پیش نیاید. یکی از رسوم خاص ما ایرانی‌ها است که به هنگام عروسی زیر پای عروس و داماد گوسفند زنده قربانی می‌کنیم. در همین حالی یکی از نگرانی‌های خانواده‌ها نحوه خرید و نگهداری گوسفند زنده برای مراسم است؛ چرا که نحوه نگهداری و حضور گوسفند در محل در زمان مشخص مشکلی است که نیاز به برنامه‌ریزی و هماهنگی برای ذبح و کشتار دارد.

در همین حالی که شما نگران خرید گوسفند زنده برای مراسم عروسی هستید، مجموعه گوسفند زنده عظیمیه این مشکل را حل نموده به این صورت که شما از چند روز قبل با ثبت سفارش خرید گوسفند زنده در عظیمیه می‌توانید در زمان و محل مشخص دام زنده خود را به همراه حمل رایگان و قصابی در محل تحویل بگیرید بدون آنکه هزینه‌ای بایت حمل و خدمات قصابی در محل پرداخت کنید.

قیمت گوسفند زنده در عظیمیه نسبت به خدمات قابل قبولی که ارائه می‌دهد بسیار با صرفه‌تر است؛ چرا که شما دیگر هزینه حمل و پیدا کردن قصاب را نخواهید داشت و با خیال راحت و بدون دغدغه می‌توانید به مراسم برسید و از آن لذت ببرید.

میزان گوشت خالص گوسفند زنده در عظیمیه کرج

تمامی افرادی که قصد خرید گوسفند زنده برای مراسمات مختلف و مصرف روزانه را دارند به دنبال پاسخ به این سؤال هستند که یک گوسفند زنده به طور میانگین چقدر گوشت خالص می‌دهد؟

نمی‌توان به طور دقیق گفت که یک گوسفند زنده چقدر گوشت خالص می‌دهد، ولی اگر گوسفند سالم و بدون بیماری باشد به طور متوسط بیش از 50 درصد گوشت خالص می‌دهد، البته در این زمینه بسته به گوشتی که گوسفند زنده پس از کشتار می‌دهد می‌توان گوسفند زنده را به دسته‌بندی زیر تقسیم کرد:

 1. گوسفندانی که بین 48 تا 52 درصد گوشت خالص می‌دهند در دسته خیلی خوب قرار دارند
 2. گوسفندانی که بین 46 تا 48 درصد گوشت خالص می‌دهند در دسته خوب قرار دارند
 3. گوسفندانی که پس از ذبح بین 44 تا 46 درصد گوشت می‌دهند در دسته متوسط قرار دارند
 4. گوسفندانی که 42 درصد یا کمتر از آن گوشت می‌دهند در دسته ضعیف قرار دارند
میزان گوشت خالص گوسفند زنده در عظیمیه کرج
میزان گوشت خالص گوسفند زنده در عظیمیه کرج

به طور میانگین گوسفندی که 40 کیلو وزن دارد باید حدوداً 18 تا 22 کیلوگرم گوشت خالص بدهد در غیر این صورت باید به سلامت و وزن‌کشی دام زنده شک کرد. توجه داشته باشید که تمامی گوسفندانی که در مرکز شیپ البرز نگهداری می‌شوند بیش از 52 درصد گوشت خالص ارائه می‌کنند. پس با اطمینان خاطر از مجموعه گوسفند زنده در عظیمیه کرج خریداری کنید، برای اطلاع از آخرین قیمت گوسفند زنده در عظیمیه کرج با شماره 09145528606 تماس بگیرید.

خرید گوسفند زنده در عظیمیه به طور مستقیم از دامدار

خرید گوسفند زنده به طور مستقیم از دامدار موضوع مهمی است که باید به آن توجه داشت، چرا که اگر دام به دست دلال بیفتد به طور حتم قیمت گوسفند زنده در عظیمیه افزایش پیدا می‌کند، به همین دلیل اکیداً توصیه می‌شود از مراکزی که دارای مجوز رسمی از شهرداری هستند خرید دام زنده را برای ذبح  و کشتار سفارش دهید.

توجه داشته باشید که تمامی دام‌های زنده مجموعه شیپ البرز به طور مستقیم از دامدار تهیه و در مرکز بهداشتی با مجوز رسمی از شهرداری نگهداری و با تغذیه ارگانیک از علوفه تازه بدون هر گونه بیماری انگلی است و بسته به تغذیه مناسب گوشت سالم خالص زیادی را پس از ذبح نصیب شما می‌کند.

قیمت گوسفند زنده در عظیمیه کرج

قیمت گوسفند زنده مرتباً در حال تغییر است که به جزء تورم عوامل دیگری در نحوه تعیین قیمت آن تأثیر گذار هستند. از جمله عوامل اصلی تفاوت قیمت انواع گوسفند به نژاد، وزن و همچنین هزینه نگهداری از گوسفند زنده مربوط می‌شود. توجه داشته باشید که قیمت خرید و فروش دام زنده براساس هر کیلو مشخص می‌شود.

به همین دلیل وزن‌کشی دقیق و توجه به رزق حلال بر قیمت دام تأثیر می‌گذارد که ما در گوسفند زنده عظیمیه با وزن‌کشی دقیق و قیمت منصفانه گوسفند زنده را در محل به مشتری تحویل می‌دهیم. برای اطمینان مشتری از نحوه وزش کشی با ارسال باسکول به همراه دام نزد مشتری دوباره دام را وزن‌کشی می‌کنیم.

قیمت گوسفند زنده در عظیمیه کرج
قیمت گوسفند زنده در عظیمیه کرج

نحوه خرید گوسفند زنده در عظیمیه

برای خرید گوسفند زنده در عظیمیه لازم نیست ساعت‌ها در شلوغی شهر به دنبال مراکز عرضه خرید و فروش دام زنده باشید کافی است، گوشی تلفن همراه خود را بردارید و با شماره 09145528606 تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید، حتماً به هنگام ثبت سفارش محل مورد نظر دریافت دام زنده را اعلام و در زمان تعیین‌شده در محل حاضر باشید.

اگر به اینترنت دسترسی دارید بر روی لینک مجموعه شیپ البرز به آدرس https://sheepalborz.ir کلیک کنید و سپس در بخش ثبت سفارش، درخواست خود را ثبت و وزن تقریبی گوسفند زنده را اعلام کنید تا همکاران پر تلاش ما در سریع‌ترین زمان دام شما را آماده و با حمل رایگان در محل به شما تحویل دهند.

سخن پایانی

ساکنان عظیمیه از این پس بدون مشکل و در کمترین زمان می‌توانند دام زنده خود اعم از گوسفند زنده، بره زنده، گوساله زنده، خروس زنده و بوقلمون زنده خود را تنها با یک تماس تهیه و با خدمات حمل رایگان در محل تحویل بگیرند.

مجموعه شیپ البرز با ده‌ها شعبه در سراسر مناطق تهران و کرج نیاز ساکنان برای خرید دام زنده برای مراسمات مختلف و همچنین استفاده از گوشت سالم را بر آورده نموده تا همشهریان عزیز بتوانند زین پس بدون مراجعه حضوری در خانه و محل کار سفارش خود را ثبت و دام زنده خود را در محل تحویل بگیرند. در صورت داشتن هر گونه سؤال، نظر  انتقاد خوشحال می‌شویم آن را با ما در میان بگذارید.

4.5/5 - (2 امتیاز)
اگر این مقاله برایتان مفید بود با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *