گوسفند زنده در مهرشهر

گوسفند زنده در مهرشهر

در حال حاضر بیشتر مردم برای خرید گوسفند زنده در مهرشهر برای مراسمات مختلف همچون مراسم عروسی، کربلا، حاجی، نذر و همچنین کشتار برای مصرف روزانه باید ساعت‌ها در شلوغی شهر به دنبال مراکز عمده خرید و فروش گوسفند زنده یا دام زنده شهرداری باشند تا بتوانند خرید خود را انجام دهند.تازه پس از خرید گوسفند زنده باید گوسفند را به محل ذبح ببرید و با قصابی هماهنگ کنید تا بتوانید گوسفند خود را ذبح کنید، اینکار علاوه بر زحمت زیاد هزینه زیادی را نیز می‌طلبد، چرا که شما باید علاوه بر پول گوسفند زنده هزینه حمل و قصابی برای ذبح را نیز پرداخت کنید.

در همین حالی که شما به دنبال خرید گوسفند زنده هستید مجموعه شیپ البرز با بیش از یک دهه تجربه انواع دام زنده شهرداری همچون گوسفند زنده کرج، بره، گوساله، شترمرغ، بوقلمون، مرغ و خروس و … را با خدمات حمل‌ونقل و قصابی رایگان در محل عرضه می‌کند که شما فقط با یک تماس با شماره 09145528606 می‌توانید سفارش خود را ثبت و آن را در محل تحویل بگیرید. ما در این مقاله از سری مقالات خود به گوسفند زنده در مهرشهر خواهیم پرداخت. پس در ادامه مطلب با شیپ البرز ما را همراهی کنید.

گوسفند زنده مهرشهر

در حال حاضر بیشتر افراد ساکن در مهرشهر کرج برای مصرف روزانه خود اقدام به خرید گوسفند زنده برای کشتار می‌کنند، چرا که هم باصرفه است و هم از سالم بودن دام می‌توانند اطمینان حاصل کنند. وجود بیماری در گوسفند به گوشت و در نهایت به انسان منتقل می‌شود. در همین حال مجموعه شیپ البرز با تغذیه ارگانیک و مناسب انواع دام زنده و نگهداری آنها در محیط کاملاً بهداشتی انواع گوسفند زنده نژادهای مختلف را برای کشتار و قربانی با گواهی دامپزشکی به همراه وزن‌کشی دقیق ارائه و با ثبت سفارش آن را در محل تحویل می‌دهد. البته این مرکز در صورت لزوم مشتری خدمات قصابی رایگان برای ذبح و بسته‌بندی گوشت را نیز ارائه می‌کند تا شما فقط نظاره گر باشید.

اگر به دنبال مصرف روزانه گوشت گوسفندی تازه هستید یا مراسمی پیش رو دارید و به دنبال قربانی کردن گوسفند زنده در مهرشهر هستید به جای گشتن در سطح کشور گوشی تلفن همراه خود را بردارید و با شماره 09145528606 تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. توجه داشته باشید که شما می‌توانید از چند روز قبل سفارش خود را ثبت و در زمان تعیین‌شده در محل گوسفند زنده خود را تحویل بگیرید و خود بدون نگرانی به سایر امورات روزمره زندگی بپردازید. هدف ما در مجموعه شیپ البرز کسب رضایتمندی مشتری با ارائه خدمات مختلف به همشهریان ساکن تهران و کرج است.

قیمت گوسفند زنده در مهرشهر

قیمت گوسفند زنده در مهرشهر به مانند سایر اقلام بسته به تورم هر روز تغییر می‌کند که عوامل مختلفی همچون وزن، نژاد گوسفند، هزینه نگهداری و …. در قیمت آن تأثیر گذار است، بنابراین نمی‌توان برای آن قیمت ثابتی در نظر گرفت. برای خرید گوسفند زنده ارزان کافی است با شماره 09145528606 تماس بگیرید. یکی از نکات مهم به هنگام خرید گوسفند این است که قیمت گوسفند براساس وزن به صورت کیلوگرم محاسبه می‌شود، بنابراین مهم است که وزن‌کشی آن به صورت دقیق انجام شود که ما در مجموعه خود با اعتقاد به کسب رزق حلال وزن‌کشی گوسفند را به صورت دقیق انجام می‌دهیم.

درست است که کیفیت ارزان نیست ولی اطمینان خاطر داشته باشید که مجموعه شیپ البرز با بیش از یک دهه تجربه قیمت حداقلی بازار برای خرید گوسفند زنده کرج را ارائه می‌کند، چرا که هدف ما جلب رضایت شما با ارائه بهترین و بهداشتی‌ترین دام زنده با قیمت مناسب و خدمات گوناگون است. علاوه بر گوسفند زنده در بهترین مرکز فروش دام زنده انواع مرغ و خروس زنده محلی، گوساله زنده، بره زنده و … نیز برای خرید و فروش عرضه می‌شود که شما می‌توانید تنها با یک تماس یا به صورت آنلاین سفارش خود را در مجموعه شیپ البرز ثبت کنید. برای اطلاع از آخرین قیمت گوسفند زنده مهرشهر با ما تماس بگیرید.

بهترین مرکز فروش گوسفند زنده در مهرشهر

اگر قصد خرید گوسفند زنده در مهرشهر با بهترین قیمت و خدمات را دارید به جای پرسه زدن در خیابان برای پیدا کردن بهترین و معتبرترین مرکز دام زنده به مرکز شیپ البرز با ده‌ها شعبه همچون گوسفند زنده کرج، گوسفند زنده تهران، گوسفند زنده گوهردشت، گوسفند زنده ملارد و… مراجعه کنید و با قیمت مناسب حتی چند روز قبل از موعد سفارش خود را ثبت کنید و از خدمات گوسفند زنده در کرج همچون حمل‌ونقل و قصابی رایگان در محل بهره ببرید. توجه داشته باشید که هزینه گوسفند زنده در بهترین مرکز فروش دام زنده پس از تحویل گوسفند در محل انجام می‌شود.

بهترین مرکز فروش گوسفند زنده در مهرشهر
بهترین مرکز فروش گوسفند زنده در مهرشهر

میزان گوشت خالص گوسفند زنده در مهرشهر

بیشتر افرادی که قصد خرید گوسفند زنده در مهرشهر برای مصرف روزانه، قربانی، حاجی، کربلا، نذر و … را دارند به دنبال گوسفندی هستند که بیشترین گوشت خالص را ارائه دهد، به هنگام خرید داشتن اطلاعاتی مبنی بر میزان گوشت خالص باعث می‌شود تا سرتان کلاه نرود. توجه داشته باشید که در حالت عادی یک گوسفند خیلی خوب بین 47 تا 57 درصد، گوسفند خوب 42 تا 47 درصد، متوسط 40 تا 42 درصد و گوسفند ضعیف زیر 40 درصد گوشت خالص ارائه می‌کند.

در حال حاضر نمی‌توان به هر مرکز خرید و فروش دام اعتماد کرد، چرا که ممکن است علاوه بر قیمت بالا گوشت خوبی نداشته باشد؛ ولی اصلاً نگران نباشید چرا که تمامی گوسفندان زنده مجموعه شیپ البرز بالای 47 تا 60 درصدی گوشت دهی خالص دارند. به طول معمول یک گوسفند 50 کیلوگرمی باید بین 22 تا 27 کیلوگرم گوشت بدهد. از آنجایی که قیمت گوسفند زنده مهرشهر مدام در حال تغییر است برای آگاهی از آخرین قیمت گوسفند زنده در مهرشهر لازم است با شماره 09145528606 تماس بگیرید.

خدمات گوسفند زنده در مهرشهر

مجموعه شیپ البرز برای رفاه حال ساکنان مهرشهر کرج همچون دیگر مناطق خدمات مختلفی را ارائه می‌دهد که از مهمترین این خدمات می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • ارسال رایگان دام برای مراسمات مختلف
 • فرستادن قصاب ماهر و مجرب در صورت نیاز به صورت کاملاً رایگان
 • مشاوره و راهنمایی برای خرید مطمئن بسته به بودجه شما
 • عرضه گوسفند زنده بهداشتی
 • فروش گوسفند زنده نژادهای مختلف
 • فروش انواع مرغ و خروس زنده
 • فروش انواع گوساله نژادهای مختلف
 • فروش بره زنده در مهرشهر
 • استفاده از دستگاه کارتخوان برای پرداخت هزینه گوسفند زنده
 • ارائه خدمات به صورت شبانه‌روز به گونه‌ای که در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید با شماره 09145528606 تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید
 • وزن‌کشی دقیق به کمک دستگاه دیجیتال
 • ارائه فاکتور چاپ شده
 • فروش شترمرغ و بوقلمون زنده
 • تمیز کردن کله و پاچه گوسفند
 • خرد کردن و بسته‌بندی گوسفند زنده پس از کشتار
خدمات گوسفند زنده در مهرشهر
خدمات گوسفند زنده در مهرشهر

ویژگی خرید گوسفند زنده شیپ البرز

خرید دام زنده شهرداری ویژگی‌های زیادی را برای شما به ارمغان می‌آورد که مهمترین آنها عبارت‌اند از:

 • تغذیه گوسفندان در مرکز شیپ البرز به صورت ارگانیک است، بنابراین گوشت آن نیز ارگانیک است که خواص زیادی برای سلامتی دارد.
 • با خرید گوسفند از شیپ البرز می‌توانید از خدمات رایگان آن همچون قصابی و حمل‌ونقل استفاده کنید.
 • ما در شیپ البرز به هیچ‌وجه از آب و نمک برای افزایش وزن گوسفند استفاده نمی‌کنیم
 • ارائه گواهی دامپزشکی سالم بودن دام
 • عرضه مستقیم دام بدون واسطه
 • وقت‌شناس
 • وزن‌کشی دقیق
 • توجه به سلامت گوسفند
 • کسب رضایت مشتری
 • بالاترین بازدهی لاشه دام پس از کشتار
 • ارائه تضمین کیفیت دام
 • ارائه تخفیف
 • ارائه گوسفند زنده با نرخ مصوب و حتی کمتر از آن
 • پرداخت امن در محل
 • و …

حداقل و حداکثر وزن خرید گوسفند زنده مهرشهر

برای خرید گوسفند زنده در بهترین مرکز فروش دام زنده هیچ محدودیتی از نظر وزن وجود ندارد و شما می‌توانید گوسفند زنده در مهرشهر را برای قربانی، عقیقه، کربلا و … را با وزن 25 تا 80 کیلوگرم سفارش دهید. البته اختلاف وزن 5 کیلوگرمی بین دام انتخابی شما وجود دارد، چرا که گاها ممکن است دام به وزن دلخواه شما پیدا نشود که 5 کیلو اختلاف وزن کاملاً طبیعی است، البته کارشناسان فروش ما قبل از ارسال دام این موارد را با شما هماهنگ می‌کنند.

مثلاً اگر شما به دنبال یک گوسفند 42 کیلویی باشید ممکن است یک گوسفند 37 یا 45 کیلویی برای شما ارسال شود. بهترین وزن برای خرید گوسفند زنده بین 25 تا 50 کیلوگرم است. توجه داشته باشید که هر چقدر وزن گوسفند بالا برود قیمت آن کاهش پیدا می‌کند. به هنگام خرید همیشه گوسفند چاقی را انتخاب کنید  که مهره کمر آن به هنگام لمس قابل حس نباشد چرا که این نوع گوسفند کیفیت گوشت بهتری دارند. قیمت گوسفند زنده مهرشهر در شیپ البرز ارزان تر از سایر مراکز است.

نشانه‌های سالم بودن گوسفند زنده مهرشهر

برای اطمینان از سالم بودن گوسفند زنده در مهرشهر باید به برخی نکات به هنگام خرید توجه داشته باشید. چرا که اگر گوسفند زنده دارای بیماری باشد این بیماری ممکن است در گوشت آن نیز وجود داشته باشد و چون انسان از گوشت گوسفند زنده پس از کشتار تغذیه می‌کنند، ممکن است این بیماری به انسان نیز منتقل شود. پس سالم بودن گوسفند زنده شرط اصلی خرید محسوب می‌شود. از نشانه‌های گوسفند سالم می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. گوسفند زنده سالم معمولاً همیشه در حال نشخوار است و مشکلی برای نشخوار ندارد
 2. چشم‌های گوسفند زنده سالم در حالت شفاف قرار دارد، به گونه‌ای که هیچ‌چیز غیر عادی ای در آن وجود ندارد
 3. پشم گوسفند یکی دیگر از موارد سالم بودن گوسفند زنده در مهرشهر محسوب می‌شود، پشم گوسفند نباید دچار کچلی باشد، پشم گوسفند باید به صورت یکنواخت در همه بدن گوسفند رشد کند. اگر پشم‌های گوسفند به راحتی از بدن گوسفند جدا شود نشان دهنده وجود بیماری در گوسفند است.
 4. دهان و بینی گوسفند زنده کرج باید عاری از هر نوع بیماری و ترشح بیش از حد باشد.
 5. گوسفند سالم پس از ذبح دارای گوشت سالمی است و هیچ‌گونه کبودی و … ندارد.

سفارش خرید گوسفند زنده در مهرشهر کرج

برای سفارش خرید گوسفند زنده کافی است با شماره تلفن 09145528606 تماس بگیرید و سفارش خود اعم از گوسفند زنده مهرشهر، بره زنده مهرشهر، مرغ و خروس زنده مهرشهر و … را برای استفاده از گوشت گرم، مراسم عروسی، عقیقه، حاجی و … ثبت و با استفاده از خدمات حمل‌ونقل رایگان در محل تحویل بگیرید. توجه داشته باشید که شما با مراجعه به وب‌سایت شیپ البرز به آدرس اینترنتی www.sheepalborz.ir  نیز می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید.

سفارش خرید گوسفند زنده در مهرشهر کرج
سفارش خرید گوسفند زنده در مهرشهر کرج

سخن پایانی

خرید دام زنده از مراکز معتبر و بهداشتی یکی از درخواست پر تکرار ساکنان تهران و کرج محسوب می‌شود، در همین حال مجموعه شیپ البرز با ارائه خدمات مختلف دام زنده برای استفاده از گوشت تازه برای مصرف روزانه، قربانی، نذر، عروسی، کربلا و … به نیاز همشهریان پاسخ داده است تا تنها با یک تماس و یا با مراجعه به وب‌سایت شیپ البرز بتوانند سفارش خود را ثبت کنند. در صورت نیاز به مشاوره، پیشنهاد، انتقاد با ما تماس بگیرید یا در بخش نظرات آن را به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)
اگر این مقاله برایتان مفید بود با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *