گوسفند زنده کرج

گوسفند زنده کرج

گوسفند زنده کرج بزرگترین مرکز عمده خرید فروش گوسفند زنده کرج با مجوز رسمی و در محیطی کاملاً بهداشتی انواع  دام زنده نژادهای مختلف را با قیمت مناسب به همراه حمل‌ونقل و خدمات قصابی رایگان در اختیار همشهریان عزیز کرج و حومه قرار می‌دهد تا این افراد با خیال راحت و صرفاً با یک تماس بدون گشت و گذار در شهر و صرف هزینه اضافه بتوانند گوسفند زنده مورد نیاز خود را خریداری کنند.

معمولاً قربانی کردن برای امور خیریه، عروسی، ورود زوار و … در ایران یک سنت دیرینه حسنه است، بر همین اساس افراد در طول شبانه‌روز برای قربانی کردن و مصرف روزانه گوشت طبیعی، ارگانیک و با کیفیت با کمترین دورریز اقدام به خرید گوسفند زنده و سپس ذبح آن می‌کنند؛ ما در این مقاله بسته به رسالت خود به خرید گوسفند زنده کرج خواهیم پرداخت. پس در ادامه مطلب با شیپ البرز ما را همراهی کنید.

گوسفند زنده در کرج

پیدا کردن گوسفند زنده‌ای که از علوفه طبیعی بدون افزودنی‌های شیمیایی تغذیه کرده باشد، در کلان شهر کرج کمی سخت به نظر می‌رسد، بر همین اساس پیدا کردن دام زنده کرج از دغدغه آن دسته از افرادی به شمار می رود که به دنبال خرید گوسفند زنده برای مصرف تازه گوشت و قربانی هستند، چرا که در کلان شهر کرج برای خرید گوسفند زنده شما باید وقت زیادی را صرف کنید تا بتوانید گوسفند زنده پیدا و سپس آن را خریداری کنید.

پس از پیدا کردن فروشنده و خرید دام زنده کرج تازه دردسر شما شروع می‌شود، چرا که باید پس از خرید گوسفند زنده را در داخل ماشین بگذارید و به منزل یا محل مورد ذبح ببرید که این کار مشکلات خاص خودش را دارد. ولی اصلاً نگران نباشید، چرا که ما در شیپ البرز بسته به نیاز بازار گوسفند برای قربانی و مصرف تازه گوشت با کادری مجرب و با مجوز رسمی از ارگان های زیر ربط در محیطی کاملاً بهداشتی فروش گوسفند زنده کرج را به صورت مستقیم و بدون واسطه و با قیمت مناسب عرضه می‌کنیم.

برای خرید گوسفند زنده کافی است به وب‌ سایت شیب البرز مراجعه و یا با شماره 09145528606 در طول شبانه‌روز تماس و گوسفند زنده کرج را  خریداری و در محل تحویل بگیرید، البته هزینه حمل نقل کاملاً رایگان است و اگر شما نیاز به قصاب برای ذبح و تمیز کردن گوسفند نیز داشته باشید خدمات قصابی نیز در این مرکز به صورت رایگان برای شما ارسال می‌شود. هدف ما کسب رضایت حداکثری شما با ارائه خدمات متنوع است.

گوسفند زنده در کرج
گوسفند زنده در کرج

قیمت گوسفند زنده کرج

قیمت گوسفند زنده بسته به عوامل مختلف منجمله تورم متغیر است بر همین اساس نمی‌توان قیمت ثابتی را برای آن در نظر گرفت، علاوه بر این قیمت گوسفند زنده براساس نژاد، وزن و همچنین نحوه نگهداری آن متفاوت است. به طور کلی وزن دام نقش مهمی در قیمت آن ایفا می‌کند و یکی از نکات مهم به هنگام خرید اینترنتی گوسفند زنده در کرج مراجعه به وب‌سایت های معتبر برای خرید دام زنده کرج است.

ما در شیپ البرز با احترام به حقوق خریداران عزیزی که به ما اعتماد می‌کنند و به صورت غیرحضوری خرید خود را انجام می‌دهند، با وزن‌کشی دقیق و قیمت مناسب دام را به صورت زنده به محل مورد نظر حمل می‌کنیم و سپس پس از حصول رضایت هزینه را دریافت می‌کنیم، البته در صورت لزوم شما می‌توانید به صورت حضوری برای خرید نیز تشریف‌فرما شوید.

خدمات گوسفند زنده شیب البرز در کرج

یکی از مواردی که باعث شده دام زنده کرج مورد توجه افراد مختلف کرج و حومه قرار بگیرید، خدماتی مختلفی است که شیپ البرز به  هنگام فروش گوسفند زنده کرج ارائه می‌کند، از جمله خدمات این مرکز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ارسال رایگان گوسفند به محل مورد نظر
 • خدمات قصابی رایگان
 • تمیز کردن کامل گوسفند
 • تمیز کردن کله‌پاچه
 • خرید مستقیم و بدون واسطه دام
 • قیمت مناسب
 • فروش دام ارگانیک با گوشت خالص
 • نگهداری دام در محیط کاملاً بهداشتی
 • داشتن مجوز رسمی
خدمات گوسفند زنده شیب البرز در کرج
خدمات گوسفند زنده شیب البرز در کرج

کیفیت گوسفند زنده کرج

مهمترین مسئله‌ای که بیشتر خریدان گوسفند زنده تهران به دنبال آن هستند، خرید گوسفند با کیفیت با گوشت خالص و ارگانیک است. شیوه نگهداری دام و خوراک آن موضوع بسیار مهمی است که نقش مهمی در کیفیت گوشت دام ایفا می‌کند. ما در مرکز نگهداری دام زنده تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا گوسفند زنده و با کیفیتی را به دست مشتری برسانیم تا مشتری از ما راضی باشد، بر همین اساس ما از علوفه طبیعی و ارگانیک مراتع و … بدون افزودنی‌های شیمیایی استفاده می‌کنیم.

ویژگی‌های ممتاز فروش گوسفند زنده در کرج

مرکز عمده خرید و فروش دام شیپ البرز به صورت شبانه‌روزی و 24 ساعته آماده ارائه خدمات به همشهریان عزیز، تهران، کرج و حومه است تا با خیال آسوده و بدون معطلی صرفاً با یک تماس بتوانند گوسفند و دام زنده خود را به بهترین شکل ممکن خریداری کنند. ما علاوه بر شهر کرج گوسفند زنده تهران، گوسفند زنده در شهریار و … را نیز ارائه می‌کنیم.

ویژگی‌های ممتاز فروش گوسفند زنده کرج در شیپ البرز

 • تغذیه ارگانیک دام در مراتع
 • دقیق بودن وزن‌کشی دام و قیمت‌گذاری درست
 • ارائه ضمانت کیفیت گوسفند زنده کرج
 • بالاترین حد بازدهی قربانی پس از کشتار
 • عرضه گوسفند زنده با حمل رایگان در طول شبانه‌روز
 • تحویل گوسفند زنده به همراه خدمات قصابی در منزل به صورت رایگان
 • خرد کردن و بسته‌بندی گوشت
 • رعایت پروتکل‌های بهداشتی و ذبح شرعی دام

میزان گوشت دهی خالص گوسفند زنده کرج

یکی از سؤالاتی که بیشترین خریداران گوسفند زنده از ما دارند این است که میزان بازدهی یک گوسفند زنده چقدر است؟ در پاسخ به این سؤال و سؤالات مشابه باید خدمت شما عرض کنیم که اگر گوسفند زنده سالم باشد و از مواد ارگانیک تغذیه کرده باشد پس از ذبح باید بیش از 50 درصد گوشت خالص بدهد و اگر این میزان کمتر از 42 درصد باشد به معنی ضعیف بودن گوسفند است.

به عنوان مثال اگر گوسفندی 40 کیلوگرم وزن داشته باشد باید به طور میانگین 18 تا 22 کیلوگرم گوشت خالص داشته باشد در غیر این صورت باید به سلامت وزن‌کشی یا سلامت گوسفند شک کرد. با خرید گوسفند از شیب البرز می‌توانید میزان بازدهی گوسفند را به بیش از 60 درصد برسانید.

چگونه تشخیص دهیم گوشت گوسفند ارگانیک است؟

اگر گوسفند زنده از تغذیه سالم استفاده کرده باشد گوشت آن ارگانیک و به رنگ قرمز روشن تبدیل می‌شود که سرشار از پروتئین‌های طبیعی است و کلسترول و چربی آن نیز مضر و از نوع غیراستاندارد محسوب نمی‌شود. در همین حال استفاده از گوشت ارگانیک قرمز خطر ابتلا به بیماری‌های خطرناکی همچون حملات قلبی، سکته و چاقی را به حداقل می‌رساند. توجه داشته باشید که اگر گوشت گوسفندی سالم باشد حاوی مواد مضر، مواد شیمیایی، آنتی بیوتیک ها و هورمون‌ها نیست.

مزایای گوشت ارگانیک گوسفند زنده کرج

لذت خوردن گوشت ارگانیک گوسفند زنده به دلیل مزه و طعم بی‌نظیری که دارد اشتیاق شما به خوردن گوشت گوسفندی را بیشتر می‌کند. گوشت ارگانیک کیفیت بالایی دارد، بدن برای سوخت و ساز به گوشت سالم و ارگانیک نیاز دارد تا از بروز بیماری در افراد جلوگیری می‌کند. بنابراین با خوردن گوشت قرمز سالم و ارگانیک بدن خود را سالم نگه‌داری کنید.

خرید گوسفند زنده کرج

اگر به دنبال خرید گوسفند زنده با گوشت ارگانیک هستید کافی است با شمار همراه 09145528606 تماس بگیرید و یا با مراجعه به وب‌سایت www.sheepalborz.ir سفارش خود را ثبت کنید و گوسفند زنده خود را در محل تحویل و هزینه آن را پرداخت کنید.

خرید گوسفند زنده کرج
خرید گوسفند زنده کرج

هزینه ذبح گوسفند زنده در کرج

یکی از دغدغه‌های افرادی که گوسفند زنده خریداری می‌کنند پیدا کردن قصاب ماهر برای ذبح شرعی و پاک کردن آن است، چرا که هر کسی نمی‌تواند گوسفند ذبح و آن را پاک کند. در همین حال شما با خرید گوسفند زنده از شیپ البرز می‌توانید از خدمات قصابی رایگان در محل نیز بهره‌مند شوید و با خیال راحت به امورات زندگی خود بپردازید.

بهترین زمان خرید گوسفند زنده در کرج

بیشتر افراد بر این باورند که زمان درست خرید گوسفند نقش مهمی در وزن و قیمت آن ایفا می‌کند که این کاملاً درست است، برای این منظور بهترین زمان خرید گوسفند زنده اوایل صبح و اواخر روز است چرا که در این زمان شکم گوسفند کاملاً خالی است.

بهترین زمان خرید گوسفند زنده در کرج
بهترین زمان خرید گوسفند زنده در کرج

میزان وزن گوسفند زنده کرج

گوسفند زنده در کرج در وزن‌های مختلفی ارائه می‌شود که شما می‌توانید از وزن 25 تا 80 کیلوگرم را بسته به نیاز خود سفارش دهید و آن را در محل تحویل بگیرید. ما در مجموعه شیپ البرز تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا گوسفندی متناسب با وزن انتخابی شما تهیه کنیم ولی در صورت عدم وجود از وزن‌های نزدیک به وزن شما استفاده می‌کنیم که ممکن است حداکثر تا 5 کیلوگرم با وزن شما متفاوت باشد. البته این مورد قبل از ارسال با شما هماهنگ می‌شود.

سخن پایانی

همگانی شدن استفاده از اینترنت و تلفن همراه ما را بر آن داشت تا در جهت رفاه حال شما قدمی برداریم، به همین دلیل ما با ایجاد وب‌سایت شیپ البرز و عرضه دام زنده در تهران و کرج قدمی هر چند کوچک برای خرید بدون واسطه دام با قیمت مناسب برداشته‌ایم تا شما برای خرید گوسفند زنده برای مراسمات مختلف، امور خیریه و مصرف شخصی سردرگم نشوید و صرفاً با یک تماس بتوانید گوسفند زنده را با خدمات قصابی و حمل رایگان در محل دریافت کنید. در صورت داشتن هر گونه سؤال، نظر و انتقاد خرسند می‌شویم آن را با ما و دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)
اگر این مقاله برایتان مفید بود با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

10 در مورد “گوسفند زنده کرج”

 1. سلام وقت بخیر
  ببخشید میتونین فیلم از گوسفندانتون بگیرین که ما انتخاب کنیم؟ مجبور نشیم حضوری بیایم؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *