گوسفند زنده گوهردشت

گوسفند زنده گوهردشت

گوسفند زنده گوهردشت یکی دیگر از خدمات رسانی ما در این منطقه می باشد، نیاز همشهریان ساکن گوهردشت کرج به گوشت قرمز تازه و بهداشتی ما را در شیپ البرز بر آن داشت تا علاوه بر ارائه خدمات گوسفند زنده در تهران، گوسفند زنده در کرج، گوسفند زنده در مهرشهر و  … خدمات خرید و فروش انواع گوسفند زنده نژادهای مختلف در گوهردشت را در کنار ارائه بره زنده در گوهردشت، بوقلمون زنده گوهردشت، گوساله زنده گوهردشت و … عملیاتی کنیم.

تا ساکنان این مناطق نیز بتوانند دام مورد نیاز خود برای کشتار، قربانی و نذر را از طریق مراکز بهداشتی، مجوز دار معتبر تهیه و از سلامت دام اطمینان خاطر حاصل کنید. ما در این مقاله از سری مقالات خود به گوسفند زنده در گوهردشت خواهیم پرداخت. پس در ادامه مطلب با شیپ البرز ما را همراهی کنید.

گوسفند زنده در گوهردشت

بیشتر شهروندان کلان شهرهای بزرگ همچون تهران و کرج برای خرید و فروش دام زنده مجبورند ساعت‌ها در شلوغی شهر به دنبال بهترین مرکز عرضه خرید و فروش دام زنده باشند تا بتوانند دام مورد نیاز خود برای کشتار روز و مراسمات مختلف را تهیه کنند. در همین حال مجموعه شیپ البرز با مجوز رسمی و در محیطی کاملاً بهداشتی انواع دام زنده را با قیمت مصوب و کمتر از بازار عرضه می‌کند که شما با یک تماس می‌توانید خرید خود را انجام و از خدمات حمل‌ونقل و قصابی رایگان در محل بهره‌مند شوید.

تمامی دام‌های زنده این مجموعه دارای مجوز دامپزشکی هستند که بازدهی گوشتی بالایی بین 45 تا 60 درصد دارند، ما در مجموعه شیپ البرز برای تغذیه دام از علوفه ارگانیک استفاده می‌کنیم، چرا که معتقد به کسب روزی حلال هستیم. اگر به دنبال خرید دام بهداشتی با وزن‌کشی دقیق هستید حتماً با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما بسته به بودجه شما بهترین دام را برای خرید معرفی کنند. توجه داشته باشید که قیمت گوسفند زنده گوهردشت براساس وزن به صورت کیلوگرم مشخص می‌شود که بسته به نرخ تورم قیمت ثابتی ندارد.

مزایای خرید گوسفند زنده گوهردشت

علاوه بر روستاها که گوشت قرمز مورد نیاز خود را از طریق کشتار دام زنده تأمین می‌کنند؛ امروزه در شهرهای بزرگ نیز ساکنان مناطق مختلف گوهردشت برای مصرف روزانه گوشت قرمز و مواردی از این قبیل بجای خرید گوشت قرمز مانده در قصابی‌ها ترجیح می‌دهند با خرید گوسفند زنده از مراکز معتبر بهداشتی خود نظاره گر سالم بودن دام و نحوه ذبح گوسفند به صورت شرعی باشند و علاوه بر تضمین کیفیت و استفاده از گوشت تازه از کله‌پاچه، جیگر و سیرابی گوسفند نیز استفاده کنند. از مزایای خرید گوسفند زنده کرج می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • اطمینان از سالم بودن دام زنده
 • ذبح شرعی گوسفند با خدمات قصابی رایگان در محل
 • اطمینان از بهداشتی و ارگانیک بودن گوسفند زنده در گوهردشت
 • صرفه اقتصادی بالا نسبت به خرید گوشت قرمز از قصابی‌ها
 • تغذیه مناسب دام
 • استفاده از جیگر، کله و پاچه گوسفند
 • و …
مزایای خرید گوسفند زنده گوهردشت
مزایای خرید گوسفند زنده گوهردشت

مرکز عرضه گوسفند زنده در گوهردشت

مجموعه شیپ البرز در کرج و تهران بزرگترین فروش دام زنده در گوهر دشت با بهترین قیمت انواع دام زنده شهرداری را به همراه حمل‌ونقل رایگان و قصاب ماهر به تمامی نقاط تهران و کرج ارسال می‌کند. تمامی دام‌های عرضه شده در این مجموعه سالم و دارای مجوز دامپزشکی هستند.

گوسفند زنده تهران در محیط کاملاً بهداشتی نگه‌داری و از تغذیه سالم تغذیه می‌کنند، ما در شیپ البرز تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا گوشت سالم و بهداشتی را با قیمت مناسب به همشهریان عرضه کنیم. برای آگاهی از قیمت گوسفند زنده در گوهردشت با ما تماس بگیرید.

خواص گوشت گوسفندی برای سلامتی

گوشت قرمز گوسفندی از اقلام پر مصرف سبد خانوار به شمار می رود که به دلیل داشتن مواد مغذی همچون آهن، کلسیم، پروتئین، سلنیوم و … نقش مهمی در سلامتی و افزایش سیستم ایمنی بدن ایفا می‌کند که مهمترین خواص آن برای سلامتی عبارت‌اند از:

 • در بهبود و جلوگیری از سرطان موثر است
 • کم خونی را درمان می‌کند
 • باعث کاهش وزن می‌شود
 • در بهبود افسردگی موثر است
 • از التهابات سرطان و همچنین تومورهای بدخیم جلوگیری می‌کند
 • و …

قیمت گوسفند زنده گوهردشت

قیمت هر کیلو گوسفند زنده بسته به متغیرهای مختلفی همچون وزن، نژاد، محل نگهداری، نوع تغذیه و … متفاوت است، البته در این بین بسته به نرخ تورم و تغییرات بازار هر روز ممکن است قیمت گوسفند زنده در گوهردشت متفاوت باشد، به همین دلیل برای آگاهی از قیمت گوسفند زنده در گوهردشت می‌توانید با شماره همراه 09145528606 در هر ساعت از شبانه‌روز تماس بگیرید.

مجموعه شیپ البرز با ارائه و فروش دام زنده و گوساله زنده در گوهردشت براساس وزن و نژاد بهترین مورد را به هنگام ثبت سفارش به شما پیشنهاد می‌دهد تا رضایت شما را کسب کند. توجه داشته باشید که با خرید از مجموعه ما می‌توانید از خدمات متنوع این مرکز و همچنین تخفیفات آن بهره‌مند شوید.

خرید و فروش مستقیم گوسفند زنده در گوهردشت

یکی از عوامل اصلی افزایش قیمت گوسفند زنده در گوهردشت وجود تعداد زیادی دلال است که در این حوزه با خرید و فروش دام زنده به سود هنگفتی دست پیدا می‌کند، این افراد گوسفند زنده را از دامدار با قیمت پایین خریداری و با قیمت بالایی به دست فروشنده می‌رسانند و از این طریق باعث افزایش قیمت دام می‌شوند و چون این افراد در یک جا مستقر نیستند به هنگام عدم رضایت نمی‌توانید این افراد را پیدا کنید.

در همین حال گوسفند زنده تهران با حذف واسطه و فروش مستقیم دام زنده این امکان را برای مشتریان ساکن تهران و کرج مهیا نموده تا تنها با یک تماس بتوانند دام زنده مورد نیاز خود برای عروسی، کربلا، حاجی، عقیقه و …. را خریداری و در محل تحویل بگیرند بدون آنکه هزینه حمل‌ونقل پرداخت کنند. جالب است بدانید این مجموعه علاوه بر عرضه گوسفند زنده و با کیفیت خدمات قصابی رایگان را نیز ارائه می‌کند تا شما بدون دغدغه از نحوه کشتار و ذبح شرعی توسط قصابان مجرب مجموعه می‌توانید به امورات روزانه خود بپردازید.

خرید و فروش مستقیم گوسفند زنده در گوهردشت
خرید و فروش مستقیم گوسفند زنده در گوهردشت

از مزایای خرید گوسفند زنده در گوهردشت می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • حذف دلال و کاهش هزینه‌های اضافی
 • خرید گوسفند زنده با قیمت کمتر و در عین حال منصفانه‌تر
 • خرید گوسفند زنده ارگانیک پرورش یافته در چراگاه‌ها و کوهستان‌ها
 • برخورداری از خدمات حمل‌ونقل و قصابی رایگان مجموعه شیپ البرز
 • تهیه گوسفند نژادهای مختلف با بیشترین بازدهی و گوشت خالص
 • و …

متوسط وزن گوسفند زنده گوهردشت

وزن یکی از عوامل تأثیرگذار در خرید گوسفند زنده در گوهردشت محسوب می‌شود، چرا که قیمت گوسفند زنده براساس هر کیلوگرم مشخص می‌شود. وزن گوسفند براساس ،نژاد، جنسیت، محیط رشد، نوع تغذیه، سن و …متغیر است بر همین اساس متوسط وزن گوسفند بین 25 تا 80 کیلوگرم است که البته در برخی موارد بیشتر نیز می‌شود.

توجه داشته باشید که قیمت گوسفند زنده‌ای که وزن کمی دارد گرانتر از گوسفندی که وزن بالایی دارد، به همین دلیل هر چقدر وزن گوسفند بیشتر باشد قیمت آن کمتر می‌شود.

خرید گوسفند زنده برای مراسمات مختلف گوهردشت

از آداب رسوم حسنه ما ایرانیان وقتی مسافری از راه دور یا از سفر کربلا، مکه، مشهد می‌آید این است که پیش پایش گوسفند قربانی می‌کنیم، حتی ما ایرانیان در مراسم‌های شادی خود همچون عقیقه، عروسی، نامزدی و … در کنار مراسمات مذهبی همچون تاسوعا و عاشورا، ادای نذر، فاطمیه و … گوسفند زنده خریداری و آن را قربانی می‌کنیم.

یکی از دل مشغولی‌ها و نگرانی افرادی که قصد خرید گوسفند زنده را دارند این است که باید ساعت‌ها وقت خود را تلف کنند تا بتوانند گوسفند زنده را برای مراسم خود در زمان مشخص تهیه کنند که در چنین حالی مراسم را به کل از دست می‌دهند؛ ولی اصلاً نگران نباشید مجموعه شیپ البرز برای ساکنان گوهردشت کرج و حومه این امکان را فراهم آورده تا اگر مراسمی پیش رو دارند تنها با یک تماس بتوانند گوسفند زنده خود را خریداری و با حمل رایگان در محل تحویل بگیرند؛ البته در صورت نیاز خدمات قصابی رایگان نیز به محل اعزام می‌شود.

بیشتر افراد چون جایی برای نگهداری گوسفند زنده ندارند خواستار این هستند که در زمان مشخصی گوسفند برای ذبح تهیه کنند، در همین حال شیپ البرز این امکان را فراهم آورده تا شما از چند روز قبل بتوانید سفارش خود را ثبت و در زمان و وقت معین گوسفند زنده گوهردشت را در محل تحویل بگیرید و خود تنها نظاره گر باشید.

خرید گوسفند زنده برای مراسمات مختلف گوهردشت
خرید گوسفند زنده برای مراسمات مختلف گوهردشت

نحوه خرید گوسفند زنده در گوهردشت

اگر در کلان شهر تهران و کرج زندگی می‌کنید و به دنبال خرید گوسفند زنده برای کشتار هستید خیلی راحت گوشی همراه خود را بردارید و با شماره 09145528606 تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید و دام زنده خود را با حمل و قصابی رایگان در محل تحویل بگیرید. اگر به اینترنت دسترسی دارید وارد وب‌سایت شیپ البرز به آدرس www.sheepalborz.ir شوید و سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.

کارشناسان فروش ما به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شهروندان محترم هستند. شما در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید؛ البته برای خدمات‌دهی بهتر لازم است سفارش خود را یک روز زودتر ثبت کنید و در زمان تعیین شده آن را در محل تحویل بگیرید.

سخن پایانی

امروزه افراد برای مایحتاج روزانه مصرف گوشت قرمز بجای خرید از قصابی‌ها با خرید گوسفند زنده و ذبح اسلامی و بسته‌بندی آن با خدمات قصابی رایگان گوشت قرمز خود را بدون صرف هزینه اضافه تأمین می‌کنند. شیپ البرز با یک دهه تجربه در زمینه خرید و فروش گوسفند زنده این امکان را برای شما فراهم آورده تا بتوانید گوسفند زنده برای مراسمات مختلف و مصرف روزانه را تنها با یک تماس تهیه کنید.

هدف تمامی کارکنان فعال در مجموعه کسب رضایت همشهریانی است که این مرکز را برای خرید انواع دام زنده سالم و بهداشتی انتخاب می‌کنند. در صورت داشتن هر گونه سؤال، نظر، انتقاد و حتی شکایت خرسند می‌شویم با ما تماس بگیرید یا در بخش نظرات آن را با ما و دیگر دنبال کنندگان به اشتراک بگذارید

5/5 - (2 امتیاز)
اگر این مقاله برایتان مفید بود با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *