گوسفند زنده در حصارک بالا

گوسفند زنده در حصارک

خرید گوسفند زنده برای مراسمات مختلف همچون عقیقه نوزاد، حاجی، بازگشت از سفر دور، دفع بلا، نذر و … به یکی از دغدغه‌های ساکنان حصارک بالا تبدیل شده است، چرا که ساکنان این منطقه و محله‌های اطراف آن برای خرید گوسفند زنده کرج باید یک روز کامل وقت بگذارند و در خیابان‌های شهر و مراکز خرید و فروش دام زنده و میادین شهرداری به دنبال گوسفند زنده برای ذبح و کشتار باشند، تازه اگر بتوانند گوسفند سالم و بهداشتی پیدا کنند.

این در حالی است که مجموعه شیپ البرز یکی از بهترین و با تجربه ترین مرکز خرید و فروش دام زنده با ایجاد مرکز خرید و فروش دام زنده در حصارک بالا در کنار گوسفند زنده تهران، گوسفند زنده کرج، گوسفند زنده مهرشهر، گوسفند زنده شهریار و … خدمات مربوط به خرید گوسفند زنده، گوساله، بره، بز، مرغ و خروس و … را تنها با یک تماس به ساکنان این منطقه با خدمات قصابی رایگان در محل و حمل رایگان ارائه می‌دهد.

ما در این مقاله از مجموع مقالات خود به گوسفند زنده در حصارک بالا خواهیم پرداخت. پس در ادامه مطلب با شیپ البرز همراه باشید.

خرید گوسفند زنده در حصارک بالا

ساکنان کلان‌شهر تهران و کرج به هنگام خرید گوسفند زنده برای قربانی یا استفاده از گوشت تازه آن برای مصرف روزانه با مشکل مواجه می‌شوند، چرا که اطلاعات و تجربه کافی برای خرید دام بهداشتی سالم با قیمت منصفانه را ندارند به همین دلیل در دام سودجویان گرفتار می‌شوند.

بسته به دغدغه همشهریان محترم مجموعه گوسفند زنده در حصارک بالا برای رفاه حال آن دسته از افرادی که به دنبال خرید مطمئن دام زنده از مراکز فروش معتبر و مجوز دار هستند شعبات مختلفی را در سراسر شهر تهران و کرج ایجاد نموده است، تا شهروندان محترم ساکن در تهران و کرج در هر نقطه‌ای از شهر بدون مراجعه حضوری و از طریق شماره‌گیری شماره 09145528606 و یا ۰۹۱۹۴۳۶۱۳۲۲ بتوانند سفارش خود را ثبت و در سریع‌ترین زمان ممکن آن را با در حمل و خدمات قصابی رایگان در محل تحویل بگیرید.

توجه داشته باشید که دام زنده پس از خرید از مجموعه شیپ البرز به وسیله ماشین بهداشتی حمل دام انجام می‌شود. با خرید گوسفند زنده ملارد و گوسفند زنده شهریار شما بدون هزینه اضافه برای قصاب و حمل دام می‌توانید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید. برای آگاهی از قیمت گوسفند زنده در حصارک بالا با ما تماس بگیرید.

خرید گوسفند زنده در منطقه حصارک
خرید گوسفند زنده در حصارک بالا

خدمات گوسفند زنده در حصارک بالا

یکی از عواملی که باعث رضایتمندی مشتریان از مجموعه شیپ البرز و گوسفند زنده در حصارک بالا شده این است که این مجموعه خدمات مختلفی را به مشتریان خود ارائه می‌کند که از جمله مهمترین آنها می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. خدمات قصابی رایگان در محل(ذبح بهداشتی و شرعی دام زنده به همراه خرد کردن و تقسیم‌بندی گوشت توسط قصاب به صورت رایگان)
 2. تمیز کردن کله‌پاچه، سیرابی و …
 3. ارسال دام زنده با ماشین مخصوص حمل به صورت رایگان
 4. تمیز کردن پسمانده‌های دام زنده پس از کشتار
 5. رعایت تمام پروتکل بهداشتی به هنگام ذبح و پس از آن
 6. ارسال سریع دام زنده پس از ثبت سفارش
 7. وزن‌کشی دقیق دام زنده
 8. تغذیه ارگانیک دام بدون استفاده از مواد شیمیایی و افزودنی
 9. فروش انواع دام زنده همچون گوسفند زنده، خرید بره زنده، گاو و گوساله زنده، بز زنده، بوقلمون زنده، مرغ و خروس زنده
 • فروش دام نژادهای مختلف
 • ارائه قیمت منصفانه به هنگام فروش دام
 • نگهداری دام در محیطی بهداشتی و سالم
 • معاینه دام به صورت مداوم و انجام منظم برنامه واکسیناسیون
 • و …
خدمات گوسفند زنده در حصارک بالا
خدمات گوسفند زنده در حصارک بالا

بهترین مرکز عرضه و ذبح گوسفند زنده در حصارک بالا

اگر سری به بازار خرید و فروش دام زنده بزنید خواهید دید که مراکز زیادی در شهر تهران و کرج در زمینه خرید و فروش دام زنده و گوسفند زنده کرج و گوسفند زنده تهران فعالیت می‌کنند که همین عامل باعث سردرگمی خریدار می‌شود؛ چرا که اطلاعی از اینکه کدام مرکز بهترین و بهداشتی‌ترین دام زنده را با قیمت مناصب عرضه می‌کند ندارد.

یکی از راه‌های تشخیص بهترین مرکز عرضه گوسفند زنده در حصارت بالا توجه به نظرات مشتریانی است که از مراکز عرضه و فروش دام خریداری و از خدمات متنوع آن استفاده می‌کنند، در ارتباط با بهترین مجموعه خرید و فروش دام زنده به جرات می‌توان گفت که مجموعه شیپ البرز نه به صورت صد در صدی ولی با رضایت بیش از 98 درصدی مشتریان خود توانسته در صدر توجه همشهریان به هنگام خرید فروش دام قرار بگیرد؛ این رضایتمندی مشتریان از شیپ البرز نتیجه تلاش شبانه‌روزی و خالصانه پرسنل زحمتکش این مجموعه است.

شیپ البرز با بیش از یک دهه تجربه و داشتن مجوز رسمی و دایر نمودن شعبات مختلف در سراسر مناطق تهران و کرج برای رفاه حال همشهریان عزیز به هنگام خرید و ارسال سریع دام زنده به همراه حمل و قصابی رایگان توانسته نقش خود را به عنوان مرکز خرید و فروش دام زنده به بهترین نحوه اجرا و به یک مرکز معتبر تبدیل شود. اگر شما نیز فقط یکبار از این مجموعه خرید داشته باشید خواهید دید که بهترین بودن تنها شعار این مجموعه نیست بلکه در عمل این مجموعه بهترین مرکز خرید و فروش دام زنده محسوب می‌شود.

قیمت گوسفند زنده در حصارک بالا کیلویی چند

قیمت گوسفند زنده در حصارک بالا بسته به تورم و عوامل مختلف همچون تعداد، وزن، نژاد، هزینه نگهداری و … متغیر است. توجه داشته باشید که قیمت دام زنده به صورت هر کیلوگرم مشخص می‌شود، بسته به تورم موجود و بالا و پایین شدن نرخ ارز در کشور و تورم موجود قیمت گوسفند زنده در حصارک بالا به صورت روزانه توسط اتحادیه و قانون عرضه و تقاضا مشخص می‌شود.

البته در این میان مجموعه شیپ البرز منصفانه‌ترین و نازلترین قیمت را برای فروش انواع دام زنده بسته به رسالت مشتری مداری خود ارائه می‌کند. برای اطلاع از آخرین قیمت گوسفند زنده در حصارک بالا لازم است با شماره 09145528606 و یا ۰۹۱۹۴۳۶۱۳۲۲ تماس بگیرید.

خرید و فروش انواع دام زنده در حصارک بالا

خرید و فروش دام زنده در حصارک بالا نمی‌گوییم کار سختی است ولی کار بسی مشکلی است که نیاز به ساعت‌ها وقت گذاشتن دارد، چرا که شما باید به مراکز گوسفند زنده تهران و گوسفند زنده کرج مراجعه کنید تا بتوانید گوسفند سالم و بهداشتی خود را خریداری و سپس با حمل آن را به محل مورد نظر بیاورید؛ تازه پس از خرید گوسفند زنده باید در اقوام و فامیل به دنبال قصاب باشید و علاوه بر هزینه خرید دام هزینه حمل و قصابی را نیز پرداخت کنید.

در همین حال مرکز گوسفند زنده در حصارک بالا علاوه بر فروش انواع دام زنده نژادهای مختلف با خدمات حمل و قصابی رایگان باعث کاهش هزینه‌های شما به هنگام خرید گوسفند زنده می‌شود تا شما بدون دغدغه و نگرانی و مراجعه حضوری بتوانید سفارش خود را ثبت و آن را محل تحویل بگیرید.

خرید و فروش انواع دام زنده در حصارک بالا
خرید و فروش انواع دام زنده در حصارک بالا

خرید گوسفند زنده گوشتی برای قربانی

افرادی که قصد خرید گوسفند زنده برای قربانی را دارند به دنبال خرید گوسفند گوشتی با بیشترین بازدهی گوشت هستند تا بتوانند از گوشت آن برای تقسیم و پخش میان نیازمندان استفاده کنند. افرادی که تجربه کافی خرید گوسفند زنده را ندارند در دام دلالان گرفتار و گوسفندی را خریداری می‌کنند که بازدهی گوشت کمی دارد؛ این در حالی است که تمامی گوسفندان مجموعه شیپ البرز بالای 52 درصد بازدهی گوشت دارند؛ یعنی اگر شما یک گوسفند 40 کیلویی خریداری کنید بین 18 تا 24 کیلوگرم گوشت خالص به شما می‌دهد.

توجه داشته باشید که اگر مهره‌های کمر گوسفند با کشیدن دست مشخص شود آن گوسفند گوشت کمی دارد چرا که در گوسفند گوشتی مهره‌های کمر گوسفند مشخص نمی‌شود. اگر تجربه کافی خرید گوسفند زنده تهران را ندارید با ما تماس بگیرید و با تضمین کیفیت گوشت خالص علاوه بر خرید مطمئن از خدمات قصابی رایگان در محل به همراه حمل رایگان نیز بهره‌مند شوید. قیمت گوسفند زنده در حصارک بالا بسیار اقتصادی و ارزان تر از سایر مراکز است.

مزایای خرید آنلاین و تلفنی گوسفند زنده در حصارک بالا

در حال حاضر خرید آنلاین و تلفنی بدون مراجعه حضوری برای خرید انواع دام زنده مورد توجه شهروندان در عصر تکنولوژی قرار گرفته است که از مزایای آن می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • عدم گرفتار شدن در ترافیک و شلوغی شهر
 • صرفه‌جویی در وقت و زمان
 • ثبت سفارش در هر ساعت از شبانه‌روز
 • خرید در کمترین زمان
 • صرفه‌جویی در مصرف سوخت و انرژی
 • عدم گرفتار شدن در آلودگی هوا
 • و …

اطلاعات تماس خرید گوسفند زنده حصارک بالا

برای خرید گوسفند زنده در حصارک بالا لازم نیست کار خاصی انجام دهید، کافی همین الان گوشی تلفن همراه خود را بردارید و با شماره 09145528606 تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت و میزان وزن تقریبی دام زنده خود را اعلام کنید و در زمان مشخص دام زنده را در محل به همراه قصابی رایگان تحویل بگیرید.

با مراجعه به وب‌سایت مجموعه شیپ البرز به آدرس اینترنتی www.sheepalborz.ir در قسمت پایین صفحه بر روی ثبت سفارش آنلاین کلیک کنید، پنجره‌ای برای شما باز می‌شود اطلاعات خواسته شده را پر و سفارش خود را ثبت کنید.

سخن پایانی

در حال حاضر خرید گوسفند زنده برای قربانی و استفاده از گوشت تازه آن برای مصرف روزانه و پخش آن در میان نیازمندان به یکی از دل مشغولی ها و نیازهای ساکنان کلان‌شهر تهران و کرج تبدیل شده است؛ چرا که برای خرید دام زنده باید به مراکز عرضه خرید و فروش دام زنده مراجعه کنند تا بتوانند خرید خود را انجام دهند که برای این منظور باید یک روز کامل وقت بگذارند؛ این در حالی است که شما با مجموعه شیپ البرز بدون مراجعه حضوری و با قیمت منصفانه می‌توانید خرید به صرفه و مطمئنی را تجربه کنید.

در صورت داشتن هر گونه سؤال، نظر و انتقاد با ما تماس بگیرید یا در بخش نظرات آن را با ما و دیگر دنبال کنندگان به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)
اگر این مقاله برایتان مفید بود با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *